Pediatr Turnov - MUDr. Čepková

Alleen
16.11.15 11:21

Pediatr Turnov - MUDr. Čepková

Dobrý den, maminky z Turnova,
chtěla bych se zeptat, jestli nechodí některá z vás se svým dítkem k paní doktorce Čepkové. Zajímalo by mě, jaké jsou u ní čekací doby, jak přistupuje k pacientům a rovněž mě velice zajímá její přístup k očkování, jakýkoli postřeh uvítám. Uvažuji o změně pediatra a osobně bohužel neznám žádnou maminku, která by k této paní doktorce chodila, abych se jí mohla zeptat. Na internetu jsem na ní četla jsem samé pozitivní reakce. Ty jsem ale četla i na naši pediatričku, od které bych ráda odešla. Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

296
16.11.15 13:39

Ahoj,
tak já k ní chodím s dvouletými dvojčaty a zatím jsem naprosto spokojená. Čekací doby - na objednání jsme šli do pěti minut na řadu, nečekaně jsem tam nikdy velkou frontu nezažila. Když byly holky malé a měli jsme vážný problém, tak neváhala na chvíli zavřít ordinaci a odjet s námi do nemocnice aby mi s nimi pomohla a zařídila rychlejší průběh. Je mi sympatický její přístup - takový selský rozum - s běžnou rýmou se k doktoru nechodí, a přijde mi že nedává léky zbytečně (ATB) - ale přiznám se, že zatím jsme moc nemocí neměli. Co se týče očkování, tak nevím co očekáváš, já jsem pro očkování a ona mi poradila co jim mám dát (jako nedonošené dostali nějaké další očkování navrch).

Takže asi tak :-). Za mě zatím chvála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Alleen
16.11.15 15:30

@Bella13 Díky za reakci. :palec: Já nejsem vyloženě proti očkování, ale chci odkládat, tak proto jsem se ptala.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama