Pediatr Uherské Hradiště a okolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
3.11.21 12:37

Pediatr Uherské Hradiště a okolí

Zdravím maminky, za necelé tři týdny bych měla přivést na svět své první dítko. Doporučily byste nějakého dětského lékaře, který přibírá nové pacienty (Uherské Hradiště a okolí).. Předem děkuji za tipy. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14058
3.11.21 12:59
@Ester2902 píše:
Zdravím maminky, za necelé tři týdny bych měla přivést na svět své první dítko. Doporučily byste nějakého dětského lékaře, který přibírá nové pacienty (Uherské Hradiště a okolí).. Předem děkuji za tipy. :kytka:

Uííí to jdeš docela pozdě :mrgreen: Jistí to spádový doktor. Momentálně je velký problém sehnat lékaře, všude plno. Také jsme nakonec spádově a i když bych ráda měnila, není ani na výběr.

Dobrou pověst má doktorka Filová - má hezkou ordinaci, velmi milá, ale velmi plnou kartotéku. Dobrá je i Šohajková - mladá a milá. Ale má hodně ráznou sestřičku, no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
3.11.21 13:06

Doktor Juřenčák má ordinaci u tesca(Pod Svahy)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.11.21 13:32
@chs.jasmin píše:
Uííí to jdeš docela pozdě :mrgreen: Jistí to spádový doktor. Momentálně je velký problém sehnat lékaře, všude plno. Také jsme nakonec spádově a i když bych ráda měnila, není ani na výběr.Dobrou pověst má doktorka Filová - má hezkou ordinaci, velmi milá, ale velmi plnou kartotéku. Dobrá je i Šohajková - mladá a milá. Ale má hodně ráznou sestřičku, no :lol:

Ano ano, to jsem už zjistila podle diskuzi na internetu 😅 Abych přiznala barvu, tak mně by můj spadový nevadil. Beru to jako takovou jistotku, jen jsem chtěla zjistit další možnosti a situaci, páč Hradiště by pro mě bylo ve finále možná lepší. Každopádně děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 13:47

Ptoszková, Mařatice

• Citovat
  • Nahlásit
28032
5.11.21 09:47
@chs.jasmin píše:
Uííí to jdeš docela pozdě :mrgreen: Jistí to spádový doktor. Momentálně je velký problém sehnat lékaře, všude plno. Také jsme nakonec spádově a i když bych ráda měnila, není ani na výběr.Dobrou pověst má doktorka Filová - má hezkou ordinaci, velmi milá, ale velmi plnou kartotéku. Dobrá je i Šohajková - mladá a milá. Ale má hodně ráznou sestřičku, no :lol:

Doktorka Filová pacienty přibírá, má to i na webu, i na stěně v ordinaci, vyhrála i teď nějaké 2. místo za vstřícnou ordinaci - my tam chodíme, ale nic moc super tam nevidím, chodí k ní hodně nepřizpůsobivých a ta čekárna je teda :zed:
ale dítě je celkem zdravé, tak měnit nemíním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14058
16.11.21 17:45
@Ester2902 píše:
Zdravím maminky, za necelé tři týdny bych měla přivést na svět své první dítko. Doporučily byste nějakého dětského lékaře, který přibírá nové pacienty (Uherské Hradiště a okolí).. Předem děkuji za tipy. :kytka:

Dnes jsem četla u Rajmicové, že nějaká doktorka ve STM otevírá novou ordinaci a přijímá pacienty. Ale jméno si už nepamatuju :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat