Pediatr v Hradci Kral. - Třebes - koho doporučujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 22:12
Pediatr v Hradci Kral. - Trebes - doporucite ?

Ahojda, prosim o doporuceni pediatra, je-li tu nekdo z Trebse ;-). Dekuji

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 22:48

Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 21:18
@Anonymní píše:
Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Zakl. Ahojda, ja bych take vybrala Dr. Hanouska, ale zatim jsem to nezkousela, obavam se, ze n'as nevezme, jak pises… :? :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 22:35

Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 16:21
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Dekuji, predcasne narozena dvojcatka. Dva roky maji…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 15:46
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 19:21
@Anonymní píše:
Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Ahoj, zrovna jsem sem vlezla, že napíšu. Dnes jsem tam byla, řekli mi, že neberou, leda ještě novorozence, co by bydlel poblíž. Je to škoda :(. Písnu na mail.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >