Pediatr v Hradci Kral. - Třebes - koho doporučujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.04.18 22:12
Pediatr v Hradci Kral. - Trebes - doporucite ?

Ahojda, prosim o doporuceni pediatra, je-li tu nekdo z Trebse ;-). Dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní  12.04.18 22:48

Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Anonymní  14.04.18 21:18
@Anonymní píše:
Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Zakl. Ahojda, ja bych take vybrala Dr. Hanouska, ale zatim jsem to nezkousela, obavam se, ze n'as nevezme, jak pises… :? :?

Anonymní  14.04.18 22:35

Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Anonymní  15.04.18 16:21
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Dekuji, predcasne narozena dvojcatka. Dva roky maji…

Anonymní  24.04.18 15:46
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Anonymní  24.04.18 19:21
@Anonymní píše:
Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Ahoj, zrovna jsem sem vlezla, že napíšu. Dnes jsem tam byla, řekli mi, že neberou, leda ještě novorozence, co by bydlel poblíž. Je to škoda :(. Písnu na mail.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Monacký princ Hrdlička: Nejšťastnější ženáč pod sluncem je v obležení žen

Tomu se říká štěstí! Krátce poté, co si Michal Hrdlička (29) vzal úspěšnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama