Reklama

Pediatr v Hradci Kral. - Třebes - koho doporučujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 22:12
Pediatr v Hradci Kral. - Trebes - doporucite ?

Ahojda, prosim o doporuceni pediatra, je-li tu nekdo z Trebse ;-). Dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 22:48

Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 21:18
@Anonymní píše:
Mudr. Šrůtková, má ordinaci ve středisku. K ní jsem chodila já a byla fajn. Dítko mám ale u Hanouska, ten je kousek od skleněnky, je to třída a dostala jsem se k němu jen díky kolegyni, tehdy už nebral. Záleží také na sestřičce, ta naše je perfektní, u Šrůtkové pochopitelně nevím.

Zakl. Ahojda, ja bych take vybrala Dr. Hanouska, ale zatim jsem to nezkousela, obavam se, ze n'as nevezme, jak pises… :? :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 22:35

Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 16:21
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Dekuji, predcasne narozena dvojcatka. Dva roky maji…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 15:46
@Anonymní píše:
Jdeme tam cca za 10 dní na prohlídku, takže se můžu zeptat, jestli se jim třeba po dětech, co jim bylo 18, neuvolnil flek. Jen se zeptám, ty jsi v očekávání a chceš se nahlásit s budoucím novorozencem, nebo už jde o starší dítě?

Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 19:21
@Anonymní píše:
Ahojky, tak mi to prosím nedalo a byla jsem se zeptat osobně. Nevzali mě, nebydlíme poblíž :,(. Jsem z toho smutná…asi mi nemůžeš pomoci, viď.. :think:. Sestřička je sympatická už od pohledu. Lékař také…příp. můj e-mail je pile@centrum.cz. Už jsem tu jako anonym od začátku, teď to už nechci rozkrývat.

Ahoj, zrovna jsem sem vlezla, že napíšu. Dnes jsem tam byla, řekli mi, že neberou, leda ještě novorozence, co by bydlel poblíž. Je to škoda :(. Písnu na mail.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama