Pediatr v Jihlavě respektující názor neočkovat

Anonymní
17.10.19 13:20

Pediatr v Jihlavě respektující nazor neockovat

Dobry den, chtela bych poprosit o radu. Mam 10 mesiciniho syna a rada bych zmenila pediatra v Jihlave ci okoli, ktery respektuje nazor rodice neockovat sve dite a necpe okamzite diteti anribiotika.
Děkuji moc vsem za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.10.19 13:31

:mrgreen: To má být provokace? S návazností s tím průs. erem s tetanem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2118
17.10.19 13:36

Doufam, ze se zadnej nenajde. Btw cim chces treba lecit anginu? Vis jakej to je hnus a bolest to nechat jen tak? Zlaty atb! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 13:42

Žádný lékař dnes necpe ATB je tak. Dělá se CRP z prstu a dle toho se určí, zda se jedná o virus či bakterii. Na viry se ATB už dávno nedávají a jen tak od oka taky ne. Očkování je tvoje volba, ale lékaři obecně k tomu poznámky mají a je to podle mě dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
17.10.19 13:45

Mě by zajímalo, zda si lidi fakt myslí, že když kompletně vymizí doktoři ochotní neočkovat, zmizí antivax rodiče ze dne na den.
Spíš bych to viděla tak, že řada dětí kompletně vypadne ze systému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
17.10.19 13:55

@MrsNorris kdyby tihle neockovaci nakonec vzdycky nebyli radi za tu skaredou medicinu, kdyz jde do tuhyho. Tak by celkem uspesne casem vymreli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
17.10.19 14:01

@Cenarius To jo, to by bylo super. Pár tisíc dětí by to stálo život, ale byla by to děcka hloupých rodičů a jak známo, názory na očkování se dědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 15:43

Kdybych chtela znat Vas nazor, napíšu si o nej. Antibiotika davame, ackoliv se CRP nekonalo, takze jsou i tací, kteří je od oka dávají. Rymu ma porad, do toho ted prujem a jinak mu nic neni. Verila jsem vsak lekarce. K ockovani-Netusite na co ockojume a na co ne, tak se zdrzte komentaru. Chci zmenit lekare a duvody jsou ciste moje vec. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.10.19 15:46

@Micaella22 Ja jsem prece nenapsala, ze nedavam antb nebo jsem proti nim…viz.muj komentar nize.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.10.19 15:47
@martina bl píše: Žádný lékař dnes necpe ATB je tak. Dělá se CRP z prstu a dle toho se určí, zda se jedná o virus či bakterii. Na viry se ATB už dávno nedávají a jen tak od oka taky ne. Očkování je tvoje volba, ale lékaři obecně k tomu poznámky mají a je to podle mě dobře.

Kdo prosim dela ten CRP test? V našem případě to tak nebylo…Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
17.10.19 19:19
@Anonymní píše:
Kdo prosim dela ten CRP test? V našem případě to tak nebylo…Děkuji

Dětský lékař přímo v ordinaci. Bere se krev - kapicka-z prstu. Pokud vám nasadil MUDr. ATB bez toho, tak je dobře, že ho chcete vyměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 20:01
@Micaella22
@martina bl píše:
Dětský lékař přímo v ordinaci. Bere se krev - kapicka-z prstu. Pokud vám nasadil MUDr. ATB bez toho, tak je dobře, že ho chcete vyměnit.
L
@martina bl píše:

Prave se tak nestalo… Kazdopadne asi nejste z Jihlavy, abyste mi poradila konkretniho pediatra? Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
18.10.19 08:13
@Anonymní píše:
@Micaella22Prave se tak nestalo… Kazdopadne asi nejste z Jihlavy, abyste mi poradila konkretniho pediatra? Dekuji moc

To bohužel nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
18.10.19 12:31

Laici slepe veri diagnostickym testum, vice nez zkusenosti lekaru. veri tomu, ze vysledek testu dava 100% jistotu zdravi, nebo nemoci.

CRP je toho dokladem.
CRP byva i falesne negativni.. Senzitivita CRP pro průkaz infekce
se při hodnotách CRP nad 80 mg/l pohybuje
mezi 68–93 % se specificitou 61–86 %

kdo neví, co je senzitivita a specificita by neměl házet výkřiky jako „vyměnit lékaře, když CRP neudělá“ a mel by se zamyslet nad tim, jestli rozumi tomu, o cem mluvi.

Příspěvek upraven 18.10.19 v 12:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
18.10.19 12:33

A nikdy bych nechtěla pacienta, který používá výraz „cpát“ v souvislosti s léky. S takovým nebude nikdy navázán dobrý vztah, ten negativní přístup ke všem léčebným návrhům je od počátku zřejmý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama