Pediatr - Praha zdarma

kungfupanda
17.11.15 19:47

Pediatr v praze zdarma

Ahoj, nevím, jestli tento dotaz není naivní, ale existují ještě v praze pediatři, kteří si neberou peníze za návštěvu, nebo registrační poplatky? V těhotenství jsem ten samý případ řešila s gynekologií a nakonec jsem tedy za půl roku takovou gynekologii našla, a dobrou. Teď to zase řeším s pediatrem, nechávat u něj třeba 200 za to aby mi řekl něco, co už vím, ale pro jistotu tam jdu, mi přijde strašné. Pocházím za maloměsta, kde si pamatuju že máma nic neplatila, prostě kdyz jsme byli nachrblaní, tak jsme přišli a bylo to… Tak by mně zajímalo jak je to v dnešní době, jestli je standartem si za návštěvu brát peníze, nebo ještě existují i pediatři co si nic neberou. Bydlíme kousek od vyšehradu, tak nejlíp by bylo praha 4 nebo 2, ale nedělá mi problém se s kočárkem projet dál :-) a nebo už nic takoveho neexistuje? Díky za odpovědi

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7731
17.11.15 19:49

@kungfupanda nikdy jsem u pediatra neplatila pojud jsem nechtela treba výpis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3386
17.11.15 19:53

To koukam, na gynde je to normalni tady v Praze, ale u pediatru jsme to nevidela..co znam 3, tak ani jeden nebere poplatek krome klasiky jako za ukony navic (treba nastreleni nausnic), potvzeni atd. Jeden ma soukroma ordinace a dva na poliklinice :think: Vzdy jsem hledala na http://www.detskydoktor.cz/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:02

Byla jsem u dvou pediatru a nikdy jsrm neplatila. Poprve jsem chtela platit a mudr. mi rekla, ze za deti se nellati. Takze to, ze jsi pkatila za navstevu je spis asi vyjimka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3167
17.11.15 20:04

Chodim k pediatrovi v Podoli. MuDr. Škudera a nikdy jsem nic neplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
17.11.15 20:05

Chodim na P10 a take nikdy nic neplatime. Budeme platit nepovinna ockovani a samozrejme leky. Ale vylozene za navstevu jsem od narozeni dcery neplatila ani korunu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
17.11.15 20:13

Byli jsme u dvou pediatrů a neplatila jsem nikdy nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
17.11.15 20:16

To slysim prvne, taky platim jen a vakciny a i kdyz se jdu jen na neco zeptat neplatim nic…(sice nejsem z Prahy, ale fakt o placeni u pediatra jsem nikdy od nikoho neslysela)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
17.11.15 20:17

U pediatra jsem platila:

• nastřělení náušnic
  • potvrzení přihlášky do MŠ
  • streptest
  • CRP z prstu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kungfupanda
17.11.15 20:18

Coco?

Kajkaa86:tam chodím zrovna naproti na tu gyneko ke svobodové.. A zrovna ten má v ceníku vyvěseném na dveřích že návštěva na požádání pacienta stojí pár stovek, ne?

Příspěvek upraven 17.11.15 v 20:22

• Citovat
  • Upravit
kungfupanda
17.11.15 20:19

Dík všem za odpovědi

Dík všem za odpovědi :-) jdu spát tak už neodepíšu

• Citovat
  • Upravit
1815
17.11.15 20:19

Za návštěvu jsem nikdy neplatila. Ale placení např. za potvrzení na tábor, pediacel ( očkování, které pojišťovny neproplácí ) to ano. Vím, že jedna pediatrička si nechává zaplatit za vše. I za potvrzení, že dítě může do kolektivu. Chodí k ní kamarádka. Také jsem koukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
17.11.15 20:22

Doporučuji MUDr.Jana Peychlova na Pankráci, tj. dojdes tam i pěšky nebo 2 zastavky metrem. platila jsem jen nepovinné ockovani (vakcínu, ne aplikaci).ani za CRP z prstů nic-vždyť je v zajmu lékaře zjistit, zda má nasadit antibiotika ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:55

Návštěva na požádání = návštěva přímo u vás doma mimo ordinační hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11401
17.11.15 22:07

Rozhodně to normální není, platí se jen za potvrzení a léky nehrazené pojišťovnou.

Chodíme k MUDr. Veselkové, sídlí v Podskalí, pod Emauzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama