Pediatr Vinoř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petacek
Stálice 59 příspěvků 12.12.17 13:40
Pediatr Vinoř

Ahoj maminky,

jsem ve 22tt takže si chci už zařídit dětského lékaře. Jelikož bydlím kousek od Vinoře, tak jsem koukala tam. Našla jsem MUDR. PETRU SLÁMOVOU a MUDR. IVANU ŘANDOVOU. Na obě jsou dobré recenze a já se nějak nemohu rozhodnout, ke které se registrovat. Proto mne napadlo zeptat se vás na zkušenosti, která z nich je lepší.

Předem děkuji za odpovědi :*

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11857 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 14:25

@Petacek chodíme k dr. Řandové, za mě dobré, jsem spokojena.
Kdysi dr. Slámová už nepřijímala nové pacienty z jiné oblasti než Vinoř. Setkala jsem se s ní jen jednou, jako zástup za dovolenou dr. Řandové a v tom okamžiku jsem k ní také neměla výhrady.

elen-ka
Extra třída :D 11857 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 14:26

Takže jsem v podstatě nepomohla, co?

Petacek
Stálice 59 příspěvků 12.12.17 14:44

@elen-ka No jako nepomohla v tom si vybrat jednu z nich :D ale uklidnila, ze nejspis at si vyberu jednu nebo druhou, budu spokojena :) je mozne, ze jedna z nich nas neprijme (mozna ani jedna), jen nevim, ktere volat driv :lol: tak uvidime, zda pribydou dalsi zkusenosti. Za tu tvou dekuji :srdce:

elen-ka
Extra třída :D 11857 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 14:56

@Petacek o Řandové vím, že kdysi pracovala jako dětská dr. v Brandýse nad Labem v nemocnici, než tam zrušili dětské oddělení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama