Reklama

Pediatr Vinoř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petacek
Stálice 59 příspěvků 12.12.17 13:40
Pediatr Vinoř

Ahoj maminky,

jsem ve 22tt takže si chci už zařídit dětského lékaře. Jelikož bydlím kousek od Vinoře, tak jsem koukala tam. Našla jsem MUDR. PETRU SLÁMOVOU a MUDR. IVANU ŘANDOVOU. Na obě jsou dobré recenze a já se nějak nemohu rozhodnout, ke které se registrovat. Proto mne napadlo zeptat se vás na zkušenosti, která z nich je lepší.

Předem děkuji za odpovědi :*

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12047 příspěvků 8 inzerátů 12.12.17 14:25

@Petacek chodíme k dr. Řandové, za mě dobré, jsem spokojena.
Kdysi dr. Slámová už nepřijímala nové pacienty z jiné oblasti než Vinoř. Setkala jsem se s ní jen jednou, jako zástup za dovolenou dr. Řandové a v tom okamžiku jsem k ní také neměla výhrady.

elen-ka
Extra třída :D 12047 příspěvků 8 inzerátů 12.12.17 14:26

Takže jsem v podstatě nepomohla, co?

Petacek
Stálice 59 příspěvků 12.12.17 14:44

@elen-ka No jako nepomohla v tom si vybrat jednu z nich :D ale uklidnila, ze nejspis at si vyberu jednu nebo druhou, budu spokojena :) je mozne, ze jedna z nich nas neprijme (mozna ani jedna), jen nevim, ktere volat driv :lol: tak uvidime, zda pribydou dalsi zkusenosti. Za tu tvou dekuji :srdce:

elen-ka
Extra třída :D 12047 příspěvků 8 inzerátů 12.12.17 14:56

@Petacek o Řandové vím, že kdysi pracovala jako dětská dr. v Brandýse nad Labem v nemocnici, než tam zrušili dětské oddělení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >