Pediatr Žebětín, Bystrc, Kohoutovice

4
28.7.19 22:08

Pediatr Žebětín, Bystrc, Kohoutovice

Dobrý den,
hledám pediatra pro svoje dítě, v okolí Bystrce, Kohoutovic, Žebětína. Na diskuzích jsem našla poslední recenze z 2016. Rozmýšlím se mezi paní doktorkou J. Szturzová, L. Tkáčová, J. Poláková, S. Reinholdová, I. Veselá.
Máte prosím některá zkušenosti? Hledám paní doktorku kolem 50, co má test na crp, vztah k dětem, nenutí její přesvědčení, poradí… no asi takovou jako my všechny.
Děkuji moc za odpověď :) 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3437
28.7.19 23:00

MUDr. Reinholdovou si rovnou škrtni, prý je dlouhodobě nemocná a má tam záskoky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 23:39

Dobrý večer, chodíme k MUDr. Polákové a naprostá spokojenost. Je tedy starší než 50, ale je nekonfliktní, má sympatický nadhled, zároveň nic nezanedbá…za mě i oba syny spokojenost. V ordinaci se střídá s MUDr. Horalkovou, ta je mladá, působí sice možná trochu zakřiknutě (vypadá vyloženě mladě, což možná na první pohled ubírá na autoritě) ale synové ji mají moc rádi, je milá a se vším nám vždycky poradila a také doporučuju.
Nevím, jak staré máš děti, ale mně se líbilo, že očkování miminek odkládala co nejdále, když jsem s něčím měla problém, tak jsme to prodiskutovaly, nic nenutila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.7.19 11:42

@feijao amado díky za radu, mám termín až v září právě, takže to řeším dopředu, radši :) @Lychee13 děkuju moc, škrtám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.8.19 10:33

Dobrý den, @feijao amado můžu se ještě zeptat, u Dr. Polákové dělají test crp, či na streptokoka? A kolik je asi Dr. Horalkové? Byla jsem se tam podívat… oni budou mít novou ordinaci s čekárnou? Líbí se mi, že tam člověk vklidu zaparkuje, v okolí je lékárna. Takže bych ráda k nim. Nové děti ještě berou :)
Děkuji 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.19 13:51

Dobrý den, omlouvám se za zpoždění, nějak jsem emimino vypustila ;)
Testy, jak se ptáte, dělají. Čekárna snad bude nová, teď je to peklo. Myslím, že se budou kvůli rekonstrukci stěhovat někam v rámci budovy, no snad to nebude trvat dlouho a zas je najdu, kde byli :)
MUDr. Horalková absolutně klame zjevem, vypadá jako studentka, ale myslím, že tak 35 jí už mohlo být, má už děti…ale netroufám si hádat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
6.8.19 13:54

My chodíme k paní doktorce Tkáčové a co vím, hodně bystrckých maminek k ní přešlo, já přešla také od paní doktorky Veselé, kterou nedoporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama