Pediatr Zlín - Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarcaKrej
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 19.02.18 10:25
Pediatr Zlín Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková?

Dobrý den,
Má to sice ještě čas, ale raději se ptám dřív. Nejsem zlínská, tak bych se ráda zeptala na zkušenosti s pediatry. Už jsem vyselektovala 3 a to Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková. Mohu vás prosím poprosit o názory, zkušenosti (případně i s moností odkladu očkování- i když to třeba nevyužiji, ráda vím jaké mám možnosti) a tak podobně. Hledám někoho rozumného a pečlivého.
Předem moc děkuji :mavam:

Reklama

Reakce:

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 19.02.18 11:05
@BarcaKrej píše:
Dobrý den,
Má to sice ještě čas, ale raději se ptám dřív. Nejsem zlínská, tak bych se ráda zeptala na zkušenosti s pediatry. Už jsem vyselektovala 3 a to Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková. Mohu vás prosím poprosit o názory, zkušenosti (případně i s moností odkladu očkování- i když to třeba nevyužiji, ráda vím jaké mám možnosti) a tak podobně. Hledám někoho rozumného a pečlivého.
Předem moc děkuji :mavam:

My chodíme k paní doktorce Tesarikove. Je skvělá, pecliva. Chválu jsem slysels i na paní doktorku Precechtelovou, Bockovou neznám

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 19.02.18 11:19

@BarcaKrej Také chodíme k Tesaříkové a jsme spokojeni. Akorát nevím, zda ještě bere, když jsem k ní hlásila druhou dceru, tak říkala něco o tom, že už bude brát jenom sourozence dětí, kteří k ní už chodí.

Kelsey
Hvězda diskuse 43814 příspěvků 19.02.18 13:40

Rok jsem chodila s dcerou k pani Precechtelove. Byla moc hodna, prijemna pani. My jsme si stehovali jinam, kdyz mela dcera rok. Dojizdela jsem k ni ze Stipy do Zlina.

BarcaKrej
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 19.02.18 14:28

@Kelsey @Sofie2013 @katulka.k
Moc vám všem děkuji. ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama