Pediatr Zlín - Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarcaKrej
Nováček 2 příspěvky 19.02.18 10:25
Pediatr Zlín Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková?

Dobrý den,
Má to sice ještě čas, ale raději se ptám dřív. Nejsem zlínská, tak bych se ráda zeptala na zkušenosti s pediatry. Už jsem vyselektovala 3 a to Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková. Mohu vás prosím poprosit o názory, zkušenosti (případně i s moností odkladu očkování- i když to třeba nevyužiji, ráda vím jaké mám možnosti) a tak podobně. Hledám někoho rozumného a pečlivého.
Předem moc děkuji :mavam:

Reakce:

Uživatel je onlinekatulka.k
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 19.02.18 11:05
@BarcaKrej píše:
Dobrý den,
Má to sice ještě čas, ale raději se ptám dřív. Nejsem zlínská, tak bych se ráda zeptala na zkušenosti s pediatry. Už jsem vyselektovala 3 a to Bočková, Přecechtělová nebo Tesaříková. Mohu vás prosím poprosit o názory, zkušenosti (případně i s moností odkladu očkování- i když to třeba nevyužiji, ráda vím jaké mám možnosti) a tak podobně. Hledám někoho rozumného a pečlivého.
Předem moc děkuji :mavam:

My chodíme k paní doktorce Tesarikove. Je skvělá, pecliva. Chválu jsem slysels i na paní doktorku Precechtelovou, Bockovou neznám

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 19.02.18 11:19

@BarcaKrej Také chodíme k Tesaříkové a jsme spokojeni. Akorát nevím, zda ještě bere, když jsem k ní hlásila druhou dceru, tak říkala něco o tom, že už bude brát jenom sourozence dětí, kteří k ní už chodí.

Kelsey
Hvězda diskuse 44491 příspěvků 19.02.18 13:40

Rok jsem chodila s dcerou k pani Precechtelove. Byla moc hodna, prijemna pani. My jsme si stehovali jinam, kdyz mela dcera rok. Dojizdela jsem k ni ze Stipy do Zlina.

BarcaKrej
Nováček 2 příspěvky 19.02.18 14:28

@Kelsey @Sofie2013 @katulka.k
Moc vám všem děkuji. ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >