Pediatrie v Jablonecké nemocnici - zkušenosti, prosím!

24739
12.7.13 15:51

Pediatrie v Jablonecké nemocnici-zkušenosti,prosím!

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat vás, kteří mají zkušenost s dětskou pediatrií v Jablonecké nemocnici, jaké tam je chování personálu, prostředí a jestli se dá třeba zamluvit i nadstandardní pokoj.
Mám tam s dcerkou nastoupit příští střdu v 19 hodin, druhý den jí budou dělat v narkoze magnetickou rezonanci.
Co jsem našla na netu, tak si zrovna toto dětské oddělení maminky moc nechválí, tak budu vděčná za každý váš příspěvek, abych věděla, do čeho lezeme a byly jsme připravené.
Děkuji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.7.13 16:04

Ahojky no já jsem byla tenkrát s malou 2× vc jablonecké nemocnici i rodila jsem tam a nikdy už víc tam ani náhodou tenkrát mě tak naštvaly že jsem podepsala reverz a odešla jsem domu protože chování doktorů k dítěti apod.. se mě vůbec nelíbilo některé sestřičky byly hodné ale některé tedy nepříjemné a už bych tam v životě nešla. Jsem ráda že už tam v tom okolí nebydlím rodila jsem tam a díky doktorům malá mě chytla streptokok + z toho dostala zánět mozkových blan přímo doktor mě to řekl že je to od porodu ale ne odemě protože já ho nemněla ale že to bylo od doktorů špatná hygiena takhle mě to tenkrát řekly.. a to jako když sem tam sní byla na 3 týdny tak ji napíchly a chtěly 2 měsíční miminko mít přivázany k postely aby se nehýbala a já sem jí nemohla ani pochovat jenže to nešlo protože ta se tak vrtěla že si vše odtrhala apod.. ještě tam na ní nadávaly a rozčilovaly se.. pak než jí vůbec odebraly krev tak jsem čekala půl hodiny na jeden odběr mezitím malá mě tam brečela pro mě to bylo utrpení to slyšet pak zamnou přilítly že malá je tlustá že nemá žíly a byla celá rozpíchaná a krev odebraná žádná takže za mě do jablonecké nemocnice NIKDY!! slyšela jsem chválu na Jičín a Jilemnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
12.7.13 16:06

Já tam byla před rokem na nadstandardním pokoji s novorozencem. Rozhodně si nemám na co stěžovat, sestřičky mi na vše odpověděly, byli vždy příjemné, doktoři byli pečliví, dokonce jsem chtěla odejít o dva dny dřív a nikdo nedělal problémy. Takže s personálem problém nebyl. Jídlo bylo taky celkem dobré, donesli ho na pokoj a pak i odnesli. Návštěvy mohly přijít kdykoliv během dne a to až do večera. Jen ve sprchách nebylo místo, kam si můžete odložit věci-taková maličkost, třeba už je to jinak. Takže za mě spokojenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:10
@pavla.velova píše:
Ahojky no já jsem byla tenkrát s malou 2× vc jablonecké nemocnici i rodila jsem tam a nikdy už víc tam ani náhodou tenkrát mě tak naštvaly že jsem podepsala reverz a odešla jsem domu protože chování doktorů k dítěti apod.. se mě vůbec nelíbilo některé sestřičky byly hodné ale některé tedy nepříjemné a už bych tam v životě nešla. Jsem ráda že už tam v tom okolí nebydlím rodila jsem tam a díky doktorům malá mě chytla streptokok + z toho dostala zánět mozkových blan přímo doktor mě to řekl že je to od porodu ale ne odemě protože já ho nemněla ale že to bylo od doktorů špatná hygiena takhle mě to tenkrát řekly.. a to jako když sem tam sní byla na 3 týdny tak ji napíchly a chtěly 2 měsíční miminko mít přivázany k postely aby se nehýbala a já sem jí nemohla ani pochovat jenže to nešlo protože ta se tak vrtěla že si vše odtrhala apod.. ještě tam na ní nadávaly a rozčilovaly se.. pak než jí vůbec odebraly krev tak jsem čekala půl hodiny na jeden odběr mezitím malá mě tam brečela pro mě to bylo utrpení to slyšet pak zamnou přilítly že malá je tlustá že nemá žíly a byla celá rozpíchaná a krev odebraná žádná takže za mě do jablonecké nemocnice NIKDY!! slyšela jsem chválu na Jičín a Jilemnici

Ahoj, tak se mé doměnky z netu potvrdily. Já tam sice taky rodila, ale bylo to naprosto v pohodě, měla jsem sekci a nic se nestalo. Personál byl milý, takže kdybych rodila ještě jednou, jdu zase tam, ale ta pediatrie…známá tam byla asi pred 3 roky s malou a taky nadávala, jak se k malé, tehdy 13 měsíční holčičce chovali a že jí neuměli ani krev nabrat. Musela právě taky pod narkozu a když jí pak sundávala sestra kapačku, tak jí to z té maličké ručky servala uplně bezcitně a chudák malá měla přes týden červený flek na ruce ještě a citlivou kůži na dotek. Mám z toho uplně starch tam jít s dcerkou. Prý se personál chová, jako by to nebyli ani děti. Jenže, už tam jít musíme, jsme tam měsíc obědnaný a taky se mi nechce jezdit někam do tramtárie kvůli necelým 24 hodinám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:12
@Anie22 píše:
Já tam byla před rokem na nadstandardním pokoji s novorozencem. Rozhodně si nemám na co stěžovat, sestřičky mi na vše odpověděly, byli vždy příjemné, doktoři byli pečliví, dokonce jsem chtěla odejít o dva dny dřív a nikdo nedělal problémy. Takže s personálem problém nebyl. Jídlo bylo taky celkem dobré, donesli ho na pokoj a pak i odnesli. Návštěvy mohly přijít kdykoliv během dne a to až do večera. Jen ve sprchách nebylo místo, kam si můžete odložit věci-taková maličkost, třeba už je to jinak. Takže za mě spokojenost ;)

Zdravím, já se právě na netu dočetla a známá mi to pak i potvrdila, že k lidem na nadstandardu se chovají úplně jinak než na obyčejném pokoji, tak to si měla štěstí. A to sis ten pokoj obědnala s předstihem nebo vás tam dali rovnou po příjmu? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
12.7.13 16:15

@Jančakecalka Dali nám ho rovnou. Byla tam dětská postýlka a televize, což bylo super :lol: Malému tam krev brali a vždy v pohodě. Na krev z patičky ho teda odnesli, ale žádné jelito neměl a přede mnou mu brali krev z prstu na krevní obraz a také bez problémů. A to měl 2,6kg a na chování si vůbec nemůžu stěžovat. Vše kontrolovali několikrát-jako třeba kyčle, fontanelu atd. dokonce jsem potřebovala píchat injekce a neměli s tím problém, jako že bych je otravovala nebo tak, vůbec nic. Ale jak se říká na blbce můžete narazit kdekoliv. Taky jde o to, jak co která maminka snáší :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 16:16
@Jančakecalka píše:
Ahoj, tak se mé doměnky z netu potvrdily. Já tam sice taky rodila, ale bylo to naprosto v pohodě, měla jsem sekci a nic se nestalo. Personál byl milý, takže kdybych rodila ještě jednou, jdu zase tam, ale ta pediatrie…známá tam byla asi pred 3 roky s malou a taky nadávala, jak se k malé, tehdy 13 měsíční holčičce chovali a že jí neuměli ani krev nabrat. Musela právě taky pod narkozu a když jí pak sundávala sestra kapačku, tak jí to z té maličké ručky servala uplně bezcitně a chudák malá měla přes týden červený flek na ruce ještě a citlivou kůži na dotek. Mám z toho uplně starch tam jít s dcerkou. Prý se personál chová, jako by to nebyli ani děti. Jenže, už tam jít musíme, jsme tam měsíc obědnaný a taky se mi nechce jezdit někam do tramtárie kvůli necelým 24 hodinám :nevim:

Já vím no je to zbytečnéí kvůli 24hodinám tam nejít ale určitě kdyby se ti něco nelíbilo tak hlavně se nedat a klidně jim vynadat a co půjde nejvíc u všeho si být s malou oni ti sice řeknou že nesmíš ale ty jako matka máš nato právo být s dcerkou u většinu věcí. já třeba s malou na odběru krve nemohla být protože se hned kácím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:18
@Anie22 píše:
@Jančakecalka Malému tam krev brali a vždy v pohodě. Nak rev z patičky ho teda odnesli, ale žádné jelito neměl a přede mnou mu brali krev z prstu na krevní obraz a také bez problémů. A to měl 2,6kg a na chování si vůbec nemůžu stěžovat. Vše kontrolovali několikrát-jako třeba kyčle, fontanelu atd. dokonce jsem potřebovala píchat injekce a neměli s tím problém, jako že bych je otravovala nebo tak, vůbec nic. Ale jak se říká na blbce můžete narazit kdekoliv. Taky jde o to, jak co která maminka snáší :nevim:

To asi jo. Já naštěstí nejsem žádná hysterka, tak snad to bude v pohodě, jen s dcerkou bude asi trochu problém, když se jí prostě nechce a nebo se bojí, tak přestane spolupracovat a nebo se příšerně brání, tak to jediné mi nahání hrůzu, aby se k ní kvůli tomu třeba nechovala nějaká sestra drsně, no, uvidíme. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 16:20
@Jančakecalka píše:
Ahoj, tak se mé doměnky z netu potvrdily. Já tam sice taky rodila, ale bylo to naprosto v pohodě, měla jsem sekci a nic se nestalo. Personál byl milý, takže kdybych rodila ještě jednou, jdu zase tam, ale ta pediatrie…známá tam byla asi pred 3 roky s malou a taky nadávala, jak se k malé, tehdy 13 měsíční holčičce chovali a že jí neuměli ani krev nabrat. Musela právě taky pod narkozu a když jí pak sundávala sestra kapačku, tak jí to z té maličké ručky servala uplně bezcitně a chudák malá měla přes týden červený flek na ruce ještě a citlivou kůži na dotek. Mám z toho uplně starch tam jít s dcerkou. Prý se personál chová, jako by to nebyli ani děti. Jenže, už tam jít musíme, jsme tam měsíc obědnaný a taky se mi nechce jezdit někam do tramtárie kvůli necelým 24 hodinám :nevim:

A taky mě tenkrát dostalo to malá nebyla už kojená takže UM sem si samo musela sama kupovat a navíc za malou jsem i platila normálně 100,– na den a plenky taky své všechno i věci nechtěly nic dát takže za 3 týdny na nadstandartu tam jsem musela být jsem tam nechala nějakých 8tis. a malá mě plakala že měla hlad já sem si jí to nemohla ohřát to bylo zakázané tak jsem šla za sestrou a ona musíte počkat ted nemám čas nato říkám dobrý tak tu chvilku to vydrží malá plakala a šla jsem tam o půl hodiny déle a ona za chvilku vám to přinesu a to už jsem nadávala a tak malá pak nakonec usla a samozdřejmně jídlo jí nedonesla pak už jsem tam na ně vylítla no hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
12.7.13 16:20

@Jančakecalka Nám na konci dali dotazník, kam můžete napsat, jak jste byla spokojená a nebo co byste změnila, takže jestli to tam bylo špatné, tak už se to možná zlepšilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:21
@pavla.velova píše:
Já vím no je to zbytečnéí kvůli 24hodinám tam nejít ale určitě kdyby se ti něco nelíbilo tak hlavně se nedat a klidně jim vynadat a co půjde nejvíc u všeho si být s malou oni ti sice řeknou že nesmíš ale ty jako matka máš nato právo být s dcerkou u většinu věcí. já třeba s malou na odběru krve nemohla být protože se hned kácím :lol:

Jasně :lol: to já si to hnedka vydupu, když to bude nutný ;) nenechám své zlatíčko samotné, navíc je silný epileptik, takže každé rozhození jí může přivolat záchvat :,( U odběru krve se naštěstí nekácim, zrovna jsme byli s malou včera na krvi kvůli té narkoze u obvodní a malá ani nezabrečela, takže to bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:22
@Anie22 píše:
@Jančakecalka Nám na konci dali dotazník, kam můžete napsat, jak jste byla spokojená a nebo co byste změnila, takže jestli to tam bylo špatné, tak už se to možná zlepšilo ;)

No, kéž by, moc kladné názory jsem zatím nepřečetla, ale klidně jim ten dotazník i vyplním, když mi ho dají. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:26
@pavla.velova píše:
A taky mě tenkrát dostalo to malá nebyla už kojená takže UM sem si samo musela sama kupovat a navíc za malou jsem i platila normálně 100,– na den a plenky taky své všechno i věci nechtěly nic dát takže za 3 týdny na nadstandartu tam jsem musela být jsem tam nechala nějakých 8tis. a malá mě plakala že měla hlad já sem si jí to nemohla ohřát to bylo zakázané tak jsem šla za sestrou a ona musíte počkat ted nemám čas nato říkám dobrý tak tu chvilku to vydrží malá plakala a šla jsem tam o půl hodiny déle a ona za chvilku vám to přinesu a to už jsem nadávala a tak malá pak nakonec usla a samozdřejmně jídlo jí nedonesla pak už jsem tam na ně vylítla no hrůza

To je pravda s tím mlíkem. Kámošce tam taky nechtěli ohřívat jí koupené mléko pro malou a ona tam děsně plakala, protože mlíčko vyžadovala. Kolikrát jí ho donesla uklízečka :roll: která se sama nabídla, když viděla, jak malá pláče hlady :cert: Stěžovala si i primáři, ale ten jí na to ani moc neřekl, jen to, že prý musí prostě počkat. A když šla za sestrou, tak tam drbali a seděli u počítače a byli vysmátý, tomu říkám péče :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
12.7.13 16:28

@Jančakecalka Ale vidíte, že se najde i někdo spokojený, tak se zbytečně předem nestresujte, určitě to nakonec bude dobré :kytka: k nám se opravdu chovali všichni hezky, dali nám i nějaké plínky, i oblečení, protože jsem samozřejmě nic s sebou neměla. Malej měl první dny zavedenou kanylu do pupečníků (právě aby nemusel mít napíchnutou žílu) a ten pupík mu potom každou chvilku kontrolovali, protože odpadnutí samozřejmě trvalo mnohem déle, než obvykle. Vážně byli moc pečliví. Tak se nebojte a hlavně za chvilku to máte za sebou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
12.7.13 16:31
@Anie22 píše:
@Jančakecalka Ale vidíte, že se najde i někdo spokojený, tak se zbytečně předem nestresujte, určitě to nakonec bude dobré :kytka: k nám se opravdu chovali všichni hezky, dali nám i nějaké plínky, i oblečení, protože jsem samozřejmě nic s sebou neměla. Malej měl první dny zavedenou kanylu do pupečníků (právě aby nemusel mít napíchnutou žílu) a ten pupík mu potom každou chvilku kontrolovali, protože odpadnutí samozřejmě trvalo mnohem déle, než obvykle. Vážně byli moc pečliví. Tak se nebojte a hlavně za chvilku to máte za sebou :kytka:

Já vím, nemá cenu se stresovat předem, ale jen jsem chtěla tak nějak předem vědět, asi i ze zvědavosti ;) Snad to bude v pohodě a jsem ráda, že je to jen na pár hodin.Pak písnu, jaké to bylo a jak se k nám chovali. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama