Peg Perego Duette s volantem

1226
9.3.16 23:02

Peg Perego Duette s volantem

Máte někdo zkušenost s tímto (případně i s jiným) tandemovým kočárkem s volantem? Mám možnost koupit takový z druhé ruky, ale než vyrazím ho osobně omrknout, zajímaly by mě vaše zkušenosti. Je to lepší, nebo horší než klasické madlo, příp. v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Peg Pérego Duette SW?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Duette SW
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12745
9.3.16 23:13

Neměla jsem teda kočár s volantem, ale klasický madlo. Tohle mi připada silene neovladatelny. Muj easywalker jsem zatocila i jednou rukou, tohle asi sotva jednou uridis. Navíc teda měla jsem kočar kde sedeli za sebou a uz bych do toho nesla ani omylem

Za me zlaty easywalker duo!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24837
9.3.16 23:46

@Nsoci Nemám teda zkušenost s dvojčatovým PP Duette, ale s PP Triplette. Ten volant je super, mám srovnání s dvojčatovým ABC DEsign ZOOM, který je pouze s madlem a to ovládání PP je opravdu o něčem jiném, i když je to „kráva“ pro tři děti, je to v pohodě. Sice je těžký, ale to je opravdu asi jenom o tom, když tam sedí o jednoho člobrdu navíc. Jinak jsem moc spokojená, kdyby se nám nenadělila dvojčata, kupovali bychom PP Duette ;) Jediné, co mi na PP hodně vadí, že po roce šla přední kola do kytek. Strašně brzo se sjela, takže jsme kupovali nová, ale tako to je taková kosmetická vada… Já bych do PP šla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.3.16 00:04

Je to tandem, takže je to děsně dlouhý a do MHD ne moc použitelný, ale ve dvojkový verzi je to úplně super. A když si zvykneš, i tou jednou rukou to dáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.3.16 00:08

@paola white Řídí se to jako auto, po městě v pohodě jednoruč. A je to opravdu dobře vyvážený kočárek, takže mu ani moc nevadí moc rozdílné rozložení váhy pasažérů jako jiným tandemům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
10.3.16 05:59

Také jsem jej měla a super. V pohodě ovládání jednou rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat