Peg Perego GT3 - obchod ČB, Prachatice...

2733
29.5.16 10:44

Peg Perego GT3 - obchod ČB, Prachatice...

Ahoj maminy,

nevíte prosím o obchodě, kde mají tento kočárek? Moc se mi líbí, ale nemůžu najít obchod, kde bych se na něj mohla kouknout a vyzkoušet ho :(. Připadá v úvahu: České Budějovice, Prachatice, Tábor, Písek, Benešov a vše kolem. V nejhorším Praha, ale to už je dost z ruky a jen kvůli podívání na kočárek se mi tam fakt nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1247
29.5.16 11:13

@vlker kde se na něj podívat naživo nevím, ale já ho pořídila a za mě je to top… a to jsem pár kočárku vystřídala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
29.5.16 14:03

@konice20 Tak to jsem ráda :)! Já se bojím té trojkolky, protože jsem doteď měla jen čtyřkolku. A taky jsem měla víc favoritů, jenže když jsem je pak viděla v obchodu, tak to byla dost hrůza. U jednoho jsem si nebyla jistá ani tím, že zvládne normální cestu a nerozpadne se :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
29.5.16 14:12

@vlker tak tento kočárek je tank a projede všude. Je velice stabilní. Jediné jeho mínus může být pro někoho váha, ale právě díky ní pole les je hračka… na ty tři kola si zvyknete okamžitě… a pak spousty vychytávek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
29.5.16 20:03

@konice20 To mám fakt radost. Ale kde ho zkusit? Sakra, nikdo se neozývá.
Já mám ještě Britaxe a to je zase super sporťák do města na takový to popojíždění, super skladný do auta, super lehký. Ale teď bych chtěla ještě jeden do terénu a hlavně i chci na něj hlubokou korbičku, v Britaxu bych mimčo vyklepala :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
29.5.16 21:22

@vlker korbičku jsem dokupovala až starši protože syn už byl do sporťáku když se kočár kupoval. Do města a do auta mám taky ještě jeden kočárek golfky. A hlavně teda i ruční brzda, nechápu jak bez ní mamky můžou být… určitě budete spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
30.5.16 07:54

@konice20 No já bych právě asi kupovala kočárek celý z druhé ruky. Je i cca po dvou dětech kočárek v pohodě nebo už to není ono?
Já snad budu muset zastavit někde nějakou maminu a kouknout na něj aspoň někde venku :mrgreen:. Jednou jsem takhle jednu s tímhle kočárkem viděla, jenže jsme jeli zrovna autem a to bych jí asi vyděsila k smrti kdybych najednou vyskočila z auta a řítila se k ní :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
30.5.16 08:12

@vlker určitě bude vpohodě i po třech dětech. Já jsem půl roku než jsme se přestěhovali 4krat za den s malým a naloženým kočárem musela skákat v paneláku po schodech a kočárek se ani nehnul, nijak nerozvrzal… natož aby něco prasklo, jako jiným minám na kočárcích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
31.5.16 08:30

@konice20 Tak jsem zrovna včera viděla jednu maminu s tímhle kočárkem a zase jsem jela autem :cert:. No ještě se zkusím poptat jinde, fakt bych ho chtěla zkusit. Ale mám radost, že to bude asi to co hledám :dance:. Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55905
31.5.16 08:33

@vlker je to super kočárek, byla jsem moc spokojena
Jinak, mám stále autosedačku, vajíčko na prodej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
31.5.16 08:50

@vlker hlavně jste asi jedna z mála, která přemýšlí o praktičnosti a ne jen momentální módě… mě teď úplně vytáčí vlna kočárku na jedno brdo, kde korbička je sice krásná ale jinak je to kočár k prdu… a navíc snad ani jiné nepotkavam. Tak mrknete na bazar jestli někdo v okolí neprodává a vyzkoušíte na místě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
31.5.16 09:00

@konice20 Dík :). Co jsem byla v obchodě, tak mě zklamalo, že mají třeba 20 kočárků, ale všechno je úplně stejný, všechno z Polska a když mi prodavačka chtěla ukázat, jak se skládá, tak ho sice složila, ale pak už ho nerozložila :lol:. Pořád se jí tam zadrhávaly kolečka a měla tisíc výmluv proč. Prý ty drahý nikdo nechce a trojkolky už vůbec ne… Taky jsem si říkala, že zkusím rovnou bazar.
@Petra Z Děkuju, ale radši bych koupila vše v jednom :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55905
31.5.16 09:05

@vlker jasný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
31.5.16 10:08

@vlker no nevím ty klumpry polský stoji kolem 13000 tis a maminy z toho sotva vyuzijou hl. korbu… a gt3 za ty same peníze z druhé ruky se dá sehnat taky zánovní. Hlavně není hned rozvrzanej a rohrkanej… já jsem z Liberce ale taky jsem si pro něj musela do Prahy do Malviku, taky tu máme jen poláky a to opravdu ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
31.5.16 10:47

@konice20 Já mám tu Prahu jako zálohu, že když nikde jinde nic neseženu, tak v Praze je mají. Jen jsem teď skoro ve 30.tt a auto mi nedělá dobře, takže se mi tam úplně nechce. Ale zase co bych neudělala pro kočárek :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama