Peg Perego nebo Inglesina???shanim co nejuzsi podvozek..

Anonymni
27.3.07 14:07

Peg Perego nebo Inglesina???shanim co nejuzsi podvozek..

Holky, poradte mi - shanim co nejuzsi podvozek a houpaci kocarek = mate zkusenosti s temito kocarky???Stejne tak jaky sportak by jste mi doporucily???Dekuju moc…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27
1.4.07 21:52

Ahojky…no kolem golfek jsem toho naběhala dost a nakonec jsme koupila Inglesinu Zippy kolekci 2007.Byla jsem v obchodě,kde jsem si mohla porovnat oba kočárky.Na první pohled zvítězilo PegPerego,ale po větším zkoumání jednoznačně Inglesina,ale je to opravdu věc názoru a co od toho očekáváč. Inglesina je rozhodně skladnější,sice jsou to centimenty,ale právě ty centimetry u mě rozhodly pro snadnější uskladně do auta.Pak další plus pro Inglesinu bylo skládání jednou rukou,fakt k nezaplacení a další plus pláštnka,u Inglesiny se vejde do malého origo sáčku,kdežto PPP3 má jakoby skruže a tím pádem je objemnější. Inglesina má odpružené zadní kola,takže z toho obavy mít nemusíš. mám 16m. dceru a vidím i na ní,že si v golfkách hoví.Tak snad jsem alespoň trošku pomohla a pokud budeš mít nějaké dotazy a budu vědět ráda odpovím :) Hezký večer radůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.4.07 19:26

Je. tak moc děkuju za rady, protože v obchodě nebyli schopni mi vysvetlit rozdíl mezi Inglesinou a PP3…Nabídli mi lonskou slevnenou Inglesinu, tu novou kolekci ani neukazali..A ja by jsem ji chtěla používat od narození- takže potřebuji uchytit autosedačku a korbičku…A cm taky u mně hraji velkou roli…Nezdá se Ti přece jen PP3 robustnější a bytelnější???
Moc děkuju za odpověd…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.4.07 19:26

Je. tak moc děkuju za rady, protože v obchodě nebyli schopni mi vysvetlit rozdíl mezi Inglesinou a PP3…Nabídli mi lonskou slevnenou Inglesinu, tu novou kolekci ani neukazali..A ja by jsem ji chtěla používat od narození- takže potřebuji uchytit autosedačku a korbičku…A cm taky u mně hraji velkou roli…Nezdá se Ti přece jen PP3 robustnější a bytelnější???
Moc děkuju za odpověd…

• Nahlásit
  • Citovat
27
3.4.07 21:29

Ahojky…na první pohled možná ano,ale pokud si to odzkoušíš,tak je to naprosto stejné!Navíc jak jsem psala,tak Inglesina má větší kolečka.Rozhodně Tě nechci upínat na Inglesinu,ale takové jsou mé pocity.Hezký večer radůza

Ještě k té nové kolekci,je to v podstatě stejné,jen jiné barvy konstrukcí.Já mám ten šedý s oranžovými doplňky a stejnou barvu konstrukce a je to hodně praktické,ale je to zas jen o vkusu.A je tam oproti loni lépe řešen košík pod kočárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
12.4.07 13:22

takze vyhrala Inglesina!!

Mila Raduzko,
moc Ti dekuji za tip!!Uz jsem si objednala Inglesinu a jsem opravdu moc rada!!!Je opravdu o neco lepsi nez Peg Perego!!!Moc dekuju za rady!! Vyzkousela jsem ho v obchode pro svoji 4 letou dcerku a nebyl problem!!!
Takze jej uzijeme i ted i pro mimco, ale ta skladnost je opravdu super!!!
Pekne dny!!!
p.s. uz jsem registrovana a jsme berusecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
14.4.07 22:22

Milé berušečky :-) … tak to jsem ráda,že jsme Ti trošku pomohla při výběru a jen doufám,že budeš opravdu spokojená! Máme jako sporťák Quinny Speedi SX a od té doby co máme doma Inglesinu jsme ho nevytáhla a stále jezdíme v golfkách :-)! A jaká barva zvítězila?!Hezký večer radůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama