Peg Pérego Pliko Mini 2014 - sundání potahů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky88
Kecalka 301 příspěvků 16.10.14 19:20
Peg perego pliko mini 2014 sundání potahů

Maminky, co máte tento kočárek, dnes mi přišel, kupovaný z druhé ruky, téměř jako nový, čistý, ale stejně, chci vyprat potah, ten už jsem sundala, ale lze sundat potah ze stříšky? Stejně jako mi nejdou sundat pásy, ty kšíry, lze je odendat o kočárku? Syn je vždycky ožužlává…

Reakce:
Rostlinka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.10.14 19:34
@Marky88 píše:
Maminky, co máte tento kočárek, dnes mi přišel, kupovaný z druhé ruky, téměř jako nový, čistý, ale stejně, chci vyprat potah, ten už jsem sundala, ale lze sundat potah ze stříšky? Stejně jako mi nejdou sundat pásy, ty kšíry, lze je odendat o kočárku? Syn je vždycky ožužlává…

Ahoj :kytka:. Stříška jde sundat, kousek pod potahem je plastový kolíček, který se musí hodně zmáčknout a oblouk se vytáhne a potah sundá. Popruhy se dají ze zadu vycvaknout a protáhnout. Vymáčkne se ten oválek (spona), který je zacvaknutý v opěrce.

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 16.10.14 20:03

@Rostlinka děkuju moc, jdu to omrknout :)

Rostlinka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.10.14 20:05
@Marky88 píše:
@Rostlinka děkuju moc, jdu to omrknout :)

Není zač :kytka:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 16.10.14 20:07

Mám to, díky :)

Rostlinka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.10.14 20:55
@Marky88 píše:
Mám to, díky :)

Super :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >