Peg Pérego Pliko P3 - mod green - máte je někdo?

15.1.08 17:20

Peg pérego pliko P3 - mod green -máte je někdo?

Ahoj maminy,rozhodla jsem se,že vyměnim casualplay S4 za tyto golfky,jste s nimi spokojené,co tento model…je na nich něco lepšího-horšího než na jiných modelech?moc díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

206
7.2.08 18:34

Ahoj, ja bych si chtela poridit ty same golfky, ale v modrem. Dokonce jsem je mela uz objednane na netu, meli vybornou cenu-slevu na 5500,– ale odepsali mi, ze uz maji jenom zelene.
Ted zase trosku vaham, mam strach, jestli ten material nebude v klouzat a bude v lete prijemny. Nevite nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
22.2.08 15:54

Tak vcera mi prave tenhle kocar v modre barve dorazil a je uplne uuuuuuuuzasny. Moc krasny, vubec jsem to necekala, prostorny. Jsem z nej nedsena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
22.2.08 16:05

Ahoj Koutnakovko, tak nakonec oklikou přeci jen hupneš do PP?? Já mám Centro a jsem spokojená, Plika se mi líbí moc a rozhodně bych neváhala, mám kamarádku a ta je nadšená 8) takže já jsem pro..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
22.5.08 14:37

Pořídila jsem si Peg Pérego Pliko P3 pro mého 8. měsíčního syna. Jsou to opravdu super golfky, krásně jezdí a jsou u nich vychytané detaily /volné kšíry, perfektně se skládá, pláštěnka, výměnné madlo, velký koš …
Jen si lámu hlav tím, až bude dítko větší, bude mít botičky, chvíli bude capat, chvíli se vozit a počasí nebude nic moc, zda prostor pod nohama nebude hned špinavý. Nevím jak se to vyčistí, chybí mi tam slída nebo nějaký jiný pevný materiál, který se dá jen otřít a tím si ulehčit práci. Prát potah každý týden se mi nechce :evil: .
Má prosím někdo nějakou vychytanou radu a nebo nápad :?: :?: :?: Asi to není problém jen Plika.
A ještě jedna otázka. Zda nemáte někdo dobrý kontakt na eshop na doplňky k tomuto kočárku. :?: :?: :?:
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
GT3
26
22.5.08 18:46

Nejlepší na kočárky Peg-Perego je prodejna malli. Už tyhle kočárky prodávají spoustu let mám s nimi dobrou zkušenost .Jejich stránky jsou www.malli.cz . Prodávají i doplnky .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5549
22.5.08 20:14

Ilíku, mám taky pliko, ale stejně jsem to dělala i ve sporťáku - pdo botičky jsem dávala deku k tomu určenou, zasunout i pod prdku, aby nepadala. A nebo v létě jsem do kočáru zouvala, aspoň si odpočinuly nožky od bot. Deka se pere líp, než kočár ;o)

Jinak kočár je skvělý, mám ho už od loňského ledna, pro manšího jsem na něj dokoupila i hlubokou korbu, protože jsem už byla zmlsaná ježděním MHD s golfkama a enchtělo se mi do města tahat kombinaci. Takže fakt super. Určitě bych do něj šla znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
23.5.08 10:31

Díky za kontakt, na Mali jsem se dívala a když jsou prověřený určitě do nich půjdu.

Ta deka je perfektní a jednoduchej nápad :idea: , na moc nepřijde a výsledek je stejný. Zkusím do ní vystřihnout a obšít otvor na kšíry a bude to i dobře fixovaný.
Také jsem mile překvapená, že se dá dokoupit hluboká kobra a autosedačka. Přemýšlím prodat trojkombinaci, ve městě není nad lehký kočár a na druhého prcka jen dokoupím korbičku. Stejně nemám kde dva kočáry skladovat. Asi to udělám stejně jak ty Pomlenko. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
23.5.08 10:58

Pomlenko, jestě se chci zeptat na Tvojí zkušenost s pláštěnkou :?: Mám obyčejnou a originální se mi zdá vzdušnější a praktičtější. Samozdřejmě je to další investice, nevím do jaké míry se vyplatí :?:
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama