Peg Perego Pliko P3 X Jane Carerra

36
14.3.07 14:17

Peg Perego Pliko P3 X Jane Carerra

Maminky,

jsem hrozně nerozhodná - pořád řeším ty Perega. Navíc pořád koukám na Jane carerra. Moc se mi oboje líbí ale žádné jsem „nedržela v ruce“. V Ostravě bohužel Perega nejsou k vidění, carerry jo. Tak bych ráda vaše názory a rozdíly aby mi to alespoň trochu ulehčilo. Vím, že se řeší u Jané madlo a „ta věc“ kde končí nožičky :roll: že se to olupuje, nebo co. Takže mě zajímají jízdní vlastnosti obou - přes chodníky, kde jsou díry, potom potřebuji je skoro denně skládat do auta a malý má 6 měsíců, tak aby byly co nejpohodlnější. Díky za názory - snad pak budu chytřejší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

443
14.3.07 15:23

Já jsem se loni rozhodovala mezi Jane Carrera a Inglesina Zippy, nakonec mám Cerreru a jsem spokojená. Jezdím s ním od loňského května, zatím vše bez problémů, nic se mi neolupuje. Kufr u auta máme malinkatý (taky kvůli tomu jsem chtěla golfky), vejde se tam bezvadně. Celou dobu ho parkuju doma a pro úsporu místa ho denně skládám, taky mu to nijak neuškodilo. Spojené madlo je vážně bomba, perfektně se s ním manipuluje. Polohovatelný je až do lehu, pro dítě pohodlný. V zimě jsem v něm měla fusak Aesthetik, vešel se tam bez problémů.
Na loňskou kolekci už nejsou nánožníky, takže doporučuju koupit tu letošní kolekci.
Máš-li ještě nějaké dotazy, klidně mi napiš SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
14.3.07 16:21

BIBO,

moc díky, mi se zamlouvá letošní kolekce, mají nádherné barvy, jen prý až v létě budou k dostání nánožníky, takže z toho důvodu bych volila tu zelenkavou s černou a šedou, protože by snad na to mohl pasovat univerzální nánožník - tuším firma Emitex, který je taky černý. Nemáš s ním zkušenost? A jaký je ten originál nánožník, nikde to nemají na obrázku - je to taky tak, že překrývá jen nožičky, nebo je vyšší?Dík Reňa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
14.3.07 17:38

Ahoj,
mám taky Carreru a to už od miminka jako trojkombinaci(sporťák,korbičku,autosedačku)jezdím s ní od září a naprostá spokojenost,taky jí skládám denně do auta a doma a zatim drží bezvadně.Pod to, co o Carreře napsala Bibi, se můžu podepsat-výbornej kočárek!

Hodně štěstí!Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
14.3.07 20:42

PP

Ahoj,
tak ja resila stejne dilema a uz mi z toho hrabalo:o)) Nakonec to dopadlo tak, ze jsem dnes bezela koupit Carrery… PPP3 jsem totiz chtela v barve mint a ta ve verzi classico neni k dostani snad nikde a podle informaci od vice prodejcu bude nejdriv az za par tydnu, protoze se do CR nedovezly… a protoze ja na ty golfky cekala uz skoro 3 tydny, tak se mi dyl cekat nechtelo…

Jen pozor na tu barvu - taktez jsem chtela tu LEHCE ZELENOU se sedou, jak se jevi na obrazku (myslim, ze je pojmenovana COAL) a pani v obchode me upozornila, ze to neni zelenkava, ale oooostre zluta, jako na zvyraznovaci, pouze spatne nafocena. Takze nakonec mam kombinaci modre a zelene a je suuuuper:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
14.3.07 22:03

Já mám z loňské kolekce tu červenou barvu, ani se moc nevyšisovala. Letošní barvy se mi líbí moc, nejvíc asi ta zeleno-červená a pak ta oranžovo-šedo-černá. Reňo - já jsem si pořídila nánožník originální, takže ohledně Emitexu neporadím.
Tady je ten nánožník, je univerzální na všechny kočárky Jane.
http://www.handypraha.cz/…5_zbozi.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
15.3.07 08:42

Ahojky holky,

díky moc za tipy.
Martee - jak jsi to vyřešila ty s tím nánožníkem teď? Díky za radu ohledně té barvy to by mě asi piclo, kdybych viděla doma žlutou a ještě k tomu razicí, místo nádherně zelenkavé. Tak jdu taky do té tuším marine je taky moc hezká.
Jo holky a co ty pásy - netlačí mimi do zádíček, když spinká? Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
15.3.07 10:52

Nanozn

Reno, zatim nijak, myslim, ze nanoznik uz ted tak moc nepotrebuju, kdyby byla holt velka zima, tak vyjedu se sportakem… Maleho balim do deky…Kdyby to bylo aktualni na podzim, asi bych poridila ten univerzalni od Emitexu… Ja jsem si ty Carrery kupovala jako druhy kocarek do auta, na cestovani (ale mam obavu, ze budu jezdit spis s nima, moc se mi totiz libi:o))

Jinak ta barva marine je fakt moc pekna, nasemu klucikovi straslive slusi a navic se hodi k jarni nalade:o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
15.3.07 11:51

MARTEE-
prosim tě, našla jsem tady nějaké starší příspěvky kde se řešily i barvy a zajímá mě, jsestli je ta kombinaci barev s černou nebo tmavě modrou? Ono to fakt v realu vypadá jinak než na obrázku :roll: díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
15.3.07 15:16

Carrera

K tem barvam - je to opravdu kombinace svetlezelene, svetlemodre a tmavemodre, plus teda cerna… nemusis se toho ale bat, vypada to fakt dobre! Mam kocar ted slozeny v aute, tak nemuzu mrknout, kde presne je ta cerna a kde tmavemodra, ale urcite je tmavomodra ta sedacicast potahu, tj. cast pod zadeckem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
16.3.07 15:08

Ahojky,
tak jsem si dnes objednala Jane odstin marine tak věřím, že mě nezklame!Už se nemůžu dočkat, až příští týden vyrazím. Jen ten nánožník mě štve, taže to udělám jako tyMartee. Nemá cenu kupovat nějaký univerzální, akorát se tím pokazí celkový design tak nádherného kočáru. Tak ahoj a dík za rady. Reńa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.3.07 22:19

Nevíte náhodou někdo, nebo nevážil jste někdo doma, golfky Jané Carrera Pro? Zajímá mě, jestli mají těch udávaných 8,5kg nebo víc.
A nenašel by se ještě někdo, kdo by měl vyfocenou letošní kolekci? Zatím jsem viděla jen marine a cherry. Díky!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.07 23:09

Skoro ve všech obchodech (jak internetových, tak kamenných) uvádí 8,5 kg jako váhu kočárku - je to však jen váha podvozku. Celý kočárek, tj. včetně sedačky, boudičky a košíku váží cca 10,5 kg (vážili jsme to).
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
30.3.07 09:42

kolečka Jané carrera

Maminky,
chtěla bych poprosit ty z Vás, které máte Jané carrera jestli se Vám při jízdě viklají přední kolečka jakoby ze strany na stranu. Já s kočárkem jezdím zhruba týden a dělají to od novoty, tak nevím, jestli je to normální. P sala jsem na handypraha a odpověděli mi že to mám zkusit promazat, nebo se stavit. Já jsem ale z Ostravy tekže než bych někde něco posílala,tak se radši ptám jestli to nedělá i některé z Vás. Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama