Reklama

Peg Perego Pliko - stupátko pro sourozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 11.05.10 21:19
Peg Perego Pliko - stupátko pro sourozence

AHoj, pořídila jsem PP Pliko a je tam stupátko pro sourozence. Zkoušeli jsme tam zatím postavit 20měsíční sestřenici, ale nepochopila jsem, jak tam mám to dítě nainstalovat, aby nespadlo a za co se má držet :think: Vozíte někdo na Pliku sourozence? Kdybyste měli fotku, jak se tam to druhé dítko drží, byla bych neskonale vděčná :kytka: Asi to opěrátko nesmí být ani trochu naklopené, že? Chtěla bych tam později vozit dvouleťáka a nesedící mimi, tak jestli to vůbec půjde. :nevim:

Jak maminky hodnotí Peg Pérego Pliko P3 Classico

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 11.05.10 21:45

Gino, nepůjde… A držet se má za ty tyče co na nich jsou madla (alespoň tak to přišlo nejjednodušší nám).

Gabu
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 11.05.10 22:17

Ahoj, vozím tam syna, 3,5 roku, ale jen když dcera sedí, když leží, tak to nejde. Syn stojí a ruce má přehozené zeshora přes ty rukojeti a zezadu ho jistím pověšenou taškou :wink:

Fotka je stará, syn sedí a kamarádky chlapeček stojí, je tam vidět ta opřená ruka. Tomu chlapečkovi byly tehdá tři roky.

Katty1
Kecalka 266 příspěvků 11.05.10 23:29

No, já tam zkoušela postavit svého 1,5ročního ( ale vypadajícího na 2,5 roku) a nějak měl zaraženou boudu v obličeji :think: .Kdybych odepla, tak je to OK. Ale to teda zas taková výhra není… sedící sourozenec a ještě bez boudy :-) . Jinak jsme s golfkama moc spokojeni :palec:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 12.05.10 09:01

Děkuji moc všem za odpovědi a za fotku. :kytka: Díky vám jsem si to ujasnila. Tyhle golfky jsou fajn, ale jestli budeme mít druhé dítě brzy, budu stejně muset pořešit sourozenecký kočár, Pliko nás nezachrání, to pak schovám až budou starší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >