Peg Pérego Sí - máte někdo zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 08.03.10 09:36
Peg perego Si - mate nekdo zkusenosti?

Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat jestli nejaka z vas ma tenhle kocarek Peg Perego Si? Ja na nej vcera narazila na netu. Koukala jsem na novy model a jestli jsem to dobre pochopila tak oproti 2009 ma 2010 i madlo… cena je celkem dost vysoka oproti ostatnim golfkam a tak jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti s timhle golfacem. Diky moc

Jak maminky hodnotí Peg Pérego Sí

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 08.03.10 09:39

Jééé Mirii, taky mám v plánu koupit tenti kočár… :lol:

Psala jsem nedávno paní co tento kočár má SZ a ona psala, že je s ním strašně moc spokojená… A pak jsem se zase na diskuzi dočetla, že upadávalo někomu kolečko nebo co a tak… Takže nejsem z toho vůbec moudrá :roll: :nevim:

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 08.03.10 09:41

ja prave ted nekde ve starsi diskuzi nasla,ze se zase proderavel kosik a ze je dost vachrlatej…:-((, tak taky ted nevim..

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.03.10 11:07

Mirii, určitě jsou tady starší a dost rozsáhlé diskuze…

mno, Sí je dělaný jako lehký kočár a tomu je to podřízené.. vachrlatý bohužel je, když si postavíš pliko a sí je to nebetyčný rozdíl (vím, jiné kategorie kočárů). nevyniká ložnou plochou, kamarádka je chtěla, ale holčička se jí tam v 18m nevešla :(
košík se prověšuje, to čtu hodně často, …nejezdilo se mi s ním moc dobře :( pravda na prodejně, ale když jsem ho zatížila Vojtou, bylo to ještě horší :(

jsou ale i maminky, které na něj nedají dopustit a maximálně ho vychvalují… prostě co je pro mě nic moc, pro ně je super… a naopak…

zkus projít i ostatní diskuze o golfkách, takové ty obecné - lehké golfky velký košík apod., často se tam Sí objevuje…

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 08.03.10 13:56

Zkousela jsem to tak nejak prochazet a nejsem si uz vubec jista ktery kocar chci. Problem je,ze nemam zadnou sanci tady u nas na ostrove tyhle kocary vyzkouset … zatim jsem mela sanci jen pro maclaren - ten jsem zavrhla rovnou,potom take maxi cosi - coz sice slo,ale proste mi to prijde jako takove nic…jako kus srotu.
Potrebovala bych kocarek do 7kg a aby se skladal ve stoje - abych nemusela proste az k zemi i s nim . Take musi mit polohovani zad,aby se mohla mala aspon trochu vyspat a pokud mozno tak vysouvaci rukojet a relativne velky kosik. Myslela jsem,ze PEG perego si by to mohl splnovat, ale moc dobrych ohlasu jsem necetla a bohuzel jej nevyzkousim, pac tady na ostrove je nemaji :-(

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.03.10 18:30

Mirii, to je těžké, protože kočáry se obecně prostě skládají tak, že musíš s nimi k zemi :( nebo nevím, co tím myslíš.. golfky se většinou skládají tak, že se někde něco povolí nebo se za něco zatáhne a pak se jde rukojetí jako dopředu a dolů až se sklopí do toho deštníku.. jetli je to srozumitelné..

7 kg mají spíše golfky označované jako lehčí, nákupní košíky jsou až na pár vyjímek síťkovitého typu, ne příliš velké..

nevím, na jakém ostrově bydlíš, ale opravdu tam nemají nic? (teda vím, že třeba v ptg moc kočáry nefrčely, v portu tahaly matky miminka až batolata ručně 8-o obdivuju tu fyzičku 8-) )

kočárků je sposuta, ale to skládání mi leží v hlavě, než se vytasím s nějakými tipy, páč nevím, co se tím vlastně myslí… :(

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 08.03.10 19:05

A co to pliko, splňuje všechno a váží 8kg.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.03.10 21:11

tak mě ještě napadlo - na youtube jekolekce skvělých videorecenzí - babygizmo. je to i internetová stránka - babygizmo.com. je to americké, takže recenze jsou na výrobky, které se dají koupit tam…
jeden mě hodně zaujal, u nás v prodeji není :( babyjogger citi mini:
http://www.youtube.com/watch?… úžasné skládání, lehkost, ovladatelnost..

pliko od PP je srovnatelné s ingledinou zippy - recenze tady:
http://www.youtube.com/watch?… zippy

našla jsem i na PP Sí: http://www.youtube.com/watch?…
mrkni, třeba ti to pomůže.

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 09.03.10 09:31

Ahoj holky,
Nataso ja prave mela na mysli skladani,tak jako ma na tom video peg perego si a nebo ten Jogger City Mini Stroller. Protoze cekam druhe mimco a nechci potom s pupkem lehat az k zemi.
My bydlime na Jersey(ostrov mezi Anglii a Francii), mame tu jedno mothercare,kde maji asi tak 8 golfacu a potom jeste 2 obchudky kde maji treba po 4 kusech kocaru, ale jak jsem opsala vetsinou se jedna o mclaren,chicco a sem tam maxi coxi ci silver cross…proste vyber zadnej… tady vetsina mamin jezdi s mclarenama,ale me tezce zklamaly - a to jsem koukala i na ty drazsi.. :-(.

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 09.03.10 09:39

ted koukam na to video Inglesina Zippy a ta vypada take moc dobre. Jdu se na ni mrknout na internetu.

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 09.03.10 09:43

Tak inglesina ma okolo 10,5 kg. to mi na tom videu ani neprisla,tak moc tezka… a navic ta cena je docela dost na sportak. Vzhledem k tomu,ze jej budu pouzivat asi tak pul roku…tak musim hledat jinde.

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 09.03.10 09:57

Holky a jakej je teda prosim rozdil mezi PP plikem a Si? Oba jsou to golface,ne? Sice Si je lehci, ale je mezi nimi nejaky zasadni rozdil? Pliko se sklada stejne jako Si?
Asi mam blbe dotazy,ale ja nemam vazne zadnou zkusenost a bohuzel si tady vetsinu kocaru nevyzkousim :-(

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 09.03.10 12:43

Nataša ti to určitě zodpoví lépe, ale já se taky pokusím

Pliko je o kilo a půl těžší, ale zato kvalitnější, a prostornější, lehací plocha až do lehu a ložná plocha je 95cm.Malý se mi tam vleze i s fusakem.

Sí je vlastně o to kilo odlehčené pliko, ale je prý vachrlatější, užší a kratší lehací plocha, která nejde až do úplného lehu jako u Plika.

Skládají se dle mě stejně,ale nevím.Měla jsem už hodně kočárů, jsem trochu maniak, ale Pliko je dle mě z těch, co jsem měla nejlepší.

http://www.youtube.com/watch?…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.03.10 10:02

já myslím, žes to popsala krásně Katko :)
to video je moc hezké.. líbí se mi že se nepřeklápí při zatížení rukojetí..
ona ta váha je u něj prostě jen plus,vydrží, není to třasořitka. já se na Sí moc těšila, když jsem je ale viděla v babystaru prvně, byla jsem dost zklamaná. zkusila jsem s kočárem zahýbat do strany a úplně mě to vyděsilo, jak se nechal, jak vlál :( pliko prostě drží..
(jako, není to kočár pro mě, moje priority jsou jinde :) ale myslím, že pokud hledáš ten typ skládání, a čekáte přírustek, využiješ ho naplno. nevím, jestli máte autosedačku, ale když si pak přikoupíš PP, budeš mít vyřešeno… na Pliko jde i korbička navetta (opět, nevím, jestli budeš chtít klasiku houpací, nebo máš po dcerce nějaký další..)

a ještě jedna věc - nikdy v životě jsem nečetla, že by se někomu s ním blbě jezdilo, byl poruchový, nebo tak. na Sí čtu pořád nějaké stížnosti..

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 01.05.10 22:22

Ahoj holky, tak po delsi dobe hlasim,ze vyhralo PP Si a ze je naprosta spokojenost! Jedina chyba techle golfek je,ze nemaji zadne odpruzeni - ale vzhledem k vahove kategorii jsem jej ani necekala…Casem zase napisu postrehy. Prikladam i nejake foto ..
s nanoznikem - http://sphotos.ak.fbcdn.net/…340087_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/…535725_n.jpg
 http://sphotos.ak.fbcdn.net/…848204_n.jpg

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >