Peg Pérego Skate - kombinovaný kočárek

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kavinka
Nováček 6 příspěvků 01.08.09 20:37
Peg Pérego Skate kombinovaný kočárek

Ahoj holky,

máte prosím některá zkušenosti s kočárkem Peg Pérego Skate? Líbí se mi ta možnost přeměny hlubokého lůžka na sporťák, připomíná trochu Bugaboo, ale zdá se mi vychytanější. Našla jste některá nějaký zádrhel? Něco kvůli čemu byste jej znovu nepořizovaly? Nebo jste spokojené?

Mockrát děkuju za postřehy.

K.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 01.08.09 21:00

ahoj známá ho má a je sním spojená zatím jsou v korbičce takže co se týče sporťáku nevím… je to krásný kočár :D

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 01.08.09 21:04

rozhodně bych ho nedoporučovala do terénu kde jsou kočičí hlavy to by mimčo moc drncalo :o))).......je to spíš mětský kočár......

kavinka
Nováček 6 příspěvků 01.08.09 21:30

Žaneto díky za rychlou odpověď i postřeh s tím terénem :o .

Musím zajít do obchodu a otestovat ho. Narazila jsem na něj dnes na netu a tak zkouším jestli mi ho třeba někdo „nerozmluví“. Opravdu se mi líbí, ale třeba nějaký problém není na první pohled vidět…

K.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 01.08.09 21:43

Mně se taky líbí moc, viděla jsem ho i naživo (na ulici) a je fakt dobrej. 8)

Jen mě na něm odrazuje to, že když máš dítě už jakoby ve sporťáku a bude chtít spát, jak mu to položíš? To mu z toho roztáhneš tu sedačku zpátky na hluboký kočár? V tom případě se tam nemá šanci třeba dvouleté dítě vejít, ne?

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 02.08.09 09:16

mně se hodně líbí… až na ta malá kolečka vepředu, přijdou mi opravdu hodně malá… hodně jsem ho okukovala v obchodě.

prvně a vlastně naposledy jsem ho viděla používat krátce po Vojtově narození v poradně, maminka si ho vychvalovala, neměla jedinou námitku, pravda, vozila 2m dítko v korbě. stěhovali se tu zimu do Thajska a kvůli něčemu se jí perfektně hodil. jenže je to rok a půl a já si to nepamatuju…, asi skladnost, ??
kolečka jí nevadily, ale pravda, že tu v chabrech jsou rovné povrchy (pokud člověk jezdí mezi domy..). na kočkách drncá všechno, ale je pravda, že plastovky teda děsivě :?

co se poloh týká, ta sedačka je ve sportovní verzi pak naklápěcí… asi by nějak šlo, když je dítě ještě čelem, z toho udělat zase korbu, ale chce to zkusit :) jinak si myslím, že naklápěcí sedačky jsou dětem pohodlné i na spaní, vojta si třeba dává nohy na madlo :D takže vlastně nahoru… jemu by naklápěčka nevadila určitě :)

jsem zvědavá, jestli se objeví někdo, kdo ho přímo má, moc je nevídám a zajímalo by mě proč…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.09 13:49

Ahoj, kamaradka ma tento kocarek, s korbou je spokojena, ale pry se ji nejezdi dobre po „terenu“ a mela docela problem pri najezdu a i sjizdeni z chodniku (musela jsem ji parkrat pomoci). Kdyz jsem ji sama rikala, ze je zvlastni, ze tyto kocarky nejsou moc videt, tak ji pry v obchode tvrdili (kdyz sla kupovat male golfky), ze pozastavili (?) vyrobu kvuli jakemusi problemu, ale nevzpominam si kvuli jakemu a zdali je to skutecne tak. Designove je ale opravdu hezky.

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 22:54

Holky tak ode dneška máme Skate doma, za měsíc se nám narodí druhé mimi a tím, že se teď dělá novinka přídavné sedátko jumper seat, byla má volba jasná, protože v něm občas budu vozit i starší dceru, děti od sebe budou přesně dva roky.
První dojmy z procházky s Julinkou jsou super, obávala jsem se malých koleček, ale jsou tak dokonale odpružená, že ani kočičí hlavy v Praze nebyl žádný problém…samozřejmě vyloženě do terénu kočárek není, ale nerovnosti zvládne s přehledem.
Má neuvěřitelné množství vychytávek, madlo má několik poloh, dá se nastavit výška sedačky od země, takže může dítě sedět u stolu třeba v restauraci, když to zvednete úpnlně nahoru…„košík“ pod kočárkem taky super věc, i když na první pohled jsem si říkala, co to jako má být. Připnu tam totiž cokoliv potřebuji a nejsem omezená velikostí košíku.
Sluneční stříška obrovská, krásně kryje, vzadu se dá odepnout aby bylo ve vedrech větrání…prostě samé parádní věci.
Mám tedy starší kolekci, kde je sportovní sedačka a hl. korba jeden kus a pouhým upravením popruhů se přemění, ale z toho jsem právě nadšená :dance:

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 22:56

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 22:56

verze s přídavným sedátkem :palec:

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 22:57

takhle bude první půlrok sloužit i jako „koš na mimi“

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 22:59

v nejvyšší poloze se krásně sedí u stolu :potlesk:

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12.03.11 23:00

dvouleté dítko v „hluboké korbě“ :mrgreen:

Paolin
Povídálka 20 příspěvků 05.08.11 14:44
Prodám Peg Perego Skate

Dcerka už odrostla a tak posílám dál. Jedná se o červený bubble skate kombinovaný kočárek. Opečováváný včetně fusaku aesthetic a originál autosedačky s isofixovou bází, původní cena 22000,–, nyní vše za 8500,– !!! Prosím reakce do pošty, děkuji :) !!!

Paolin
Povídálka 20 příspěvků 15.08.11 11:42
Dám SLEVU!

Napište si o ni do emailu!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >