Peg perego - vibrující kolečko

makaR
26.3.10 12:29

Peg perego-vybrující kolečko

Ahoj holky perégačky,
vlastním od loňska také perego gt3 a do teď bylo vše ok. Nedávno mi začalo vybrovat přední kolečko při svižnější chůzi(znáte to, když někam spěcháte tak trošku přidáte do kroku.)Tak teda nevím jestli to mám jít reklamovat. Stává se Vám to taky?
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Peg Pérego GT3?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego GT3
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
26.3.10 13:09

Může se stát, že při rychlejší chůzi či běhu se rozkmitá přední kolečko, je to tím , že přitom nevědomky více tlačíte na rukojeť a přední kolečko je tak nadzvedáváno.
V návodu je napsáno, že kočárek není stavěný na joging či jízdu na bruslích, takže za těchto situacích to není důvod k reklamaci, kdyby kmitalo i při běžné chůzi je to na zvážení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
26.3.10 13:14

Když není kolo zaaretované, tak se to stane … i mě se to stalo hlavně při doíhání busu, to jsem pak hodila kočár na zadní a doběhla tak. zaaretované kolo to nedělá, mám odzkoušeno z bruslení, jezdí se suprově :).

• Nahlásit
  • Citovat
makaR
26.3.10 13:17

S kočárkem neběhám ani nebruslím, takže ho asi budu muset reklamovat.ani moc netlačím na rukojeť jelikož jsem už někde četla že když se člověk moc zapře tak se to rozkmitá. Do teď byl kočárek v pořádku, už s ním jezdíme skoro rok.
Steeve děkuji za odpověd) snad mi uznají reklamaci) mám s reklamací kočárku Peg perego špatné zkušenosti(duette SW- také s kolečkama)

• Nahlásit
  • Citovat
KKattkka
26.3.10 20:30

maka, mě to dělalo taky a to jsme jezdila 3 měsíce, někdo mi tu radil koupit vodovodní těsnění a navléct na tu osku a že to bude dobrý. Já jsem si vystřihla s kousku gumy, co jsem našla v garáži, vystřihla, nyvlíkla na tu osku a pohoda, už to nedělá. další věc je, že jsem si otevřela tu černou podnožku, a mám ze 4 nýtů, 2 úplně uvolněné,kdyby to bylo na šroubky, tak si to dotáhnu, ale tak… Na nic. Reklamaci nechtějí perega skoro nikdy uznat.

• Nahlásit
  • Citovat
18312
26.3.10 20:37

Ty nýtky se dají odvrtat a znova nanýtovat. Vzal bych na to nýty do nýtovacích kleští - ty nejlevnější kleště stojí necelé dvě stovky a nýtky od dvou do čtyř korun za jeden (nemyslím nýtky z Číny…) :Při ceně kočárku v řádu tisíců korun mně to přijde snesitelné, pokud reklamace neuznávají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KKattkka
26.3.10 20:49

Jé Juro, to je super, hned to zkusím.

• Nahlásit
  • Citovat
makaR
26.3.10 21:42

Děkuji za rady, pověřím manžela ať na to mrkne, snad to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
18312
27.3.10 07:34

Ještě k vrtáku na odvrtávání nýtků: bere se průměr o jednu až dvě desetiny větší než je průměr těla nýtu - a vrtá se ze strany ploché hlavy. Ta hlava se vrtáním oddělí a nýtek se za druhou hlavu vytáhne kleštěma. Pokud vytáhnout nejde, odvrtá se i tělo nýtu. Průměry nýtků jsou normalizované - a sice 2,4 mm, 3,2 mm, 4 mm, 4,8 mm. Pokud nýtek není dutý a kočárek byl montovaný někde v Číně, může se vyskytnout i jiný průměr (spíš ale ne…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
21.4.10 13:45

Dobrý den, nevíte, kde bych sehanala pláště na kola kočárku? Mám už sjeté pláště a nemůžu na tento rozměr kolečka žádné sehnat. Může mi někdo poradit? Moc děkuji za odpověď. Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama