Pege Perego Pliko P3 Completo -varianty 2009

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.06.09 07:23
Pege Perego Pliko P3 Completo -varianty 2009

Ahoj, chtěla jsem poradit, chci koupit tyto golfky varianta Papaia, líbí se mi to barevné provedení na fotce, ale neviděla jsem je ve skutečnosti. Nekupovaly jste teď tu novou kolekci, ty barvy vypadají stejně jak na fotce?

Jak maminky hodnotí Peg Pérego Pliko P3 Classico

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24836 příspěvků 29.06.09 08:17

Já je teda nemám. Jen jsem na ně mrkla. Ale na můj vkus mají moc malá kolečka.

ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.06.09 09:36

ahoj,

mám cameo, jsem moc spokojená a barvy u camea jsou úplně jako na fotce

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.06.09 12:11

Ivulko a kupovala jsi přes net nebo v obchodě? V dětských e-schopech teď mají na ně akce, akorát se obávám je přes net kupovat a v obchodech jsou drahé :( .

ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.06.09 16:29

jo, kupovala jsem je na www.detskydum.cz a nemuzu si vynachvalit přístup, vše super

ivulka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >