Pejsci a miminka, pochlubte se vaší smečkou :)

Anonymní
29.8.21 12:08

pejsci a miminka , pochlubte se Vasi smeckou:-)

Zdravim :kytka: ja mam maleho stale v brisku ale uz se moc tesim :andel: mam doma ctyrnoheho partaka a tak jsem zvedava jak si sednou :oops:

jak zvladli Vasi pejsi prichod noveho partaka? podelte se o fotecky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
165
29.8.21 12:16

Mám doma staforda a dítě, které ma cca rok, sedli si neskutečně. Mimino psovi dává jídlo, co už nechce a pes se chová jako nemotorná chůva :lol: Mazlí se spolu :lol: fotky sem radši dávat nebudu, „pitbul“ s miminem by mohl někoho pohoršit :lol:

edit: překlep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
29.8.21 12:18

Už když jsem byla těhotná tak si naše fenka pořád pokládala hlavu na moje břicho. Pak když dcera zaplakala v postýlce tak do mě vždy přišla šťouchnout, na zahradě ležela zásadně vedle kočárku. Obě naše dcery miluje s tou starší jsou skoro stejně staré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
29.8.21 12:20

@jájinka007 já nechtěla radši zmiňovat ani co máme za rasu, ale nenechám tě v tom máme rotvajlera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.8.21 12:29

Já mám jorksira a lepší chuvu neznám. Když jsem jí přinesla domu, tak ji pořád hlídal. Jakmile se zavrtela hned byl u ní. A když sem ji měla v ložnici, kde spala, pes tam byl s ní. A jakmile se probudila, tak už běžel pro mě, že se mám jít podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32449
29.8.21 13:01

Máme tři děti, takže pejsků už bylo víc :srdce: Všichni brali děti jako součást smečky. Máme psy vždycky vychované, znám je, strach jsem neměla.
Konkrétně ovčáci, skoro jezevčíci a labrador. Míváme 2-3 a všichni odešli v požehnaném věku a mají se dobře. Velká vypadá na fotkách dost zoufale :mrgreen:
Naše krasavice :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 13:32

No ja uz se nemohu dockat :potlesk: urcite sem potom pridam fotky. pejsi jsou vazne nejlepsim pritelem cloveka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
29.8.21 13:38

Mimco teprve cekame, takze zatim jen foto bez nej. Strasne se tesim na spolecny mazleni a hry. Jen od te doby co jsem tehotna, se ke mne nesmi nikdo cizi pomalu ani priblizit, jak si me hlidaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
29.8.21 13:59

Byl to mazlík. Kolem malého chodil po špičkách, kam dítě, tam pes. Seznamování jsme se dost báli, ale Grey předvedl úžasný cit pro děti. Žádné oslintávání obličeje ani neohrabané pohyby. Od první chvíle byl opatrným parťákem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
29.8.21 14:41

Ten velky bol po prichode trochu vyhukany, potom si zvykol - ale len do doby kedy mala zacala lozit, odvtedy ju nemusi. Ma proste rad svoj klud a pohodlie, takze musime oddelovat.
Maly je rovnako stary ako dcera, takze vyrastaju spolu a su to super partaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 15:58

No a s dvouma pejskama to bude jeste zajimavejsi, ze? sledujete u toho nejaky vývin smecky? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2016
29.8.21 16:07

My máme doma jezevčíka, malou zatím na cestě a doufám, že ji přijme dobře. Je teda pěkně rozmazlenej, tak doufám, ze to probehne hladce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 16:40

Mno z toho mam taky strach-do ted to byl stred me poroznosti :lol: to pro nej bude asi taky pekna rana :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
55
29.8.21 17:03

Máme doma kříženku beaucerona z útulku, dvě myslivecky vedené jezevčice a do toho brzy tříměsíčního chlapečka. Černá jezevčice se k němu měla hned suprově, hnědé to chvíli trvalo a velká ta ho přijala, ale hlavně se ujišťuje, že já jsem tu pro ní pořád (nevíme, proč se do útulku dostala). Věřím, že až povyroste a bude víc interaktivní, budou z nich skvělí parťáci, zatím se na sebe hlavně dívají. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.8.21 20:00

Známí museli dat psa po narozeni dcery pryc. Nenesl mimco dobře a vrcěl :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu