Pejsek sám doma v noci - občas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loula
Stálice 68 příspěvků 04.02.18 19:54
Pejsek sám doma v noci - občas

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli, když jednou za čas si jdete večer povyrazit a víte, že se vrátíte až později, např. kolem 3 ráno (třeba z plesu), sháníte pro svého pejska v bytě hlídání nebo ho necháte doma? A jak to snáší sám doma?
Nechodime pryč moc často a když už jdeme, hledáme mu hlídání, ale přemýšlím, jestli by to nezvládl doma i sám, kdybychom ho třeba přes den vzali na hory na výlet :) máme malou rasu. Děkuji za vaše zkušenosti :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68428 příspěvků 04.02.18 19:58

No tak rozhodně nehledám hlídání. Je přeci jedno, jestli je doma večer třeba od sedmi do tří do rána nebo jestli je doma sám od sedmi od rána do tří, když jsou lidi v práci. Hledat mu hlídání, když se jdu večer pobavit, to mi přijde přehnané.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8777 příspěvků 04.02.18 20:02

Též máme malé plemeno (trpasličí pinč) a teda hlídání nikdy neměl, pouze pokud jedeme někam přes noc, kam psi nesmí :)

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 04.02.18 20:03

@terinka4444 tak to jsi na omylu, ne každý pes snáší tmu ;). ten náš posera třeba vůbec, musí mít rozsvíceno alespoň v předsíni led světlo, jinak by se zjevil :lol:

scentini
Závislačka 3456 příspěvků 04.02.18 20:05

Ne, to fakt ne. :mrgreen: Stejne jeden nas pes, v noci spi bud v kotci nebo vedle v mistnosti. To je taky sam :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 68428 příspěvků 04.02.18 20:06
@Kachorra píše:
@terinka4444 tak to jsi na omylu, ne každý pes snáší tmu ;). ten náš posera třeba vůbec, musí mít rozsvíceno alespoň v předsíni led světlo, jinak by se zjevil :lol:

no, tak mu rozsvítíš světýlko a je to. Co to má společného s hlídáním pro psa, když se jdu večer pobavit?

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 04.02.18 20:07

Hlidani fakt nehledam, mam malyho voriska. Predtim, nez vyrazim, ji vyvencim a pak v klidu jdu, ona si lehne a spi. Delala jsem nocni a taky zustavala doma sama, bez problemu, kolikrat jsem ji musela i budit kdyz jsem rano prisla, aby se sla vyvencit. Hlidani resim jen pokud je nejakej vecirek, kterej zacina treba v 5 odpoledne, tak aby nebyla tak dlouho sama doma, ale to je jednou, dvakrat do roka. A pak samozrejme kdyz jedu nekam pres noc.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 04.02.18 20:08

@terinka4444 reagovala jsem na to, jak jsi psala, že je jedno, jestli je doma přes den nebo v noci, nikoli na hlídání

terinka4444
Hvězda diskuse 68428 příspěvků 04.02.18 20:12
@Kachorra píše:
@terinka4444 reagovala jsem na to, jak jsi psala, že je jedno, jestli je doma přes den nebo v noci, nikoli na hlídání

no tak časově je to jedno. Jen v noci mu holt rozsvítíš.

loula
Stálice 68 příspěvků 04.02.18 20:22

Jo, to my mu rozsvěcujeme ledky v kuchyni, kdyz uz je treba tma a je sam doma. Taky jsem si rikala, ze kdyz to zvládne dobre doma pres den, tak by měl i v tu noc, jen jsem byla zvědavá, jak to mate vy ostatní :)
My jsme se zatim většinou tak do půlnoci vrátili a vždy v pohode (jak píšete i někteří - též jsme ho skoro tahali z pelechu), jen jednou dělal to, ze spal, vyběhl, nenašel nas, cca 2 minutky knucel a sel spát a za půl hodky zas to samé. Tehdy jsme přišli uz v 10 vecer domu a během nepřítomnosti ho nahrávali, ale to bylo vyhrocené období, kdy u sousedů v bytě hárala fena, tak byl celkově rozhozený, ze knucel i pres den, což normálně nedela. Jinak to zvládá vse dobre, tak to asi nekdy též zkusíme i pres tu noc :)

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 04.02.18 20:27
@loula píše:
Jo, to my mu rozsvěcujeme ledky v kuchyni, kdyz uz je treba tma a je sam doma. Taky jsem si rikala, ze kdyz to zvládne dobre doma pres den, tak by měl i v tu noc, jen jsem byla zvědavá, jak to mate vy ostatní :)
My jsme se zatim většinou tak do půlnoci vrátili a vždy v pohode (jak píšete i někteří - též jsme ho skoro tahali z pelechu), jen jednou dělal to, ze spal, vyběhl, nenašel nas, cca 2 minutky knucel a sel spát a za půl hodky zas to samé. Tehdy jsme přišli uz v 10 vecer domu a během nepřítomnosti ho nahrávali, ale to bylo vyhrocené období, kdy u sousedů v bytě hárala fena, tak byl celkově rozhozený, ze knucel i pres den, což normálně nedela. Jinak to zvládá vse dobre, tak to asi nekdy též zkusíme i pres tu noc :)

Me teda ani nikdy nenapadlo, ze by mel bejt nejakej problem, jsem sama se psem, takze ani moc na vyber neni. Je doma sama kdyz jsem v praci a jednou za cas cast noci, kdyz nekam vyrazim. Delala jsem nocni smeny, tez nebyl problem - proste vecer vyvencit a rano jsem se vratila. Ale mam klidnyho psa, nema zadny neurozy a odmalicka chape, ze kdyz odejdu, tak se zase vratim. Zalezi, jak je tvuj pes zvyklej, pokud doted nikdy nebyl v noci sam doma a tusis, ze by mohl delat neplechu a hlidani neni velkej problem, pak bych to asi ani nezkousela a hlidani mu zaridila. Ale pokud je klidas, pak to zkus a uvidis.

saramo
Závislačka 2797 příspěvků 04.02.18 20:28

Normálně je doma sama, víme kolik hodin cca vydrží bez venčení a je to.

Avu
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 04.02.18 20:39

Denni dobu neresim, dulezity je cas, jak dlouho je doma. Vim, ze vydrží max. 9-10 hodin pokud je vyvenceny, najedeny a neprekypuje energii, je jedno, kdy to je.

loula
Stálice 68 příspěvků 04.02.18 20:45

@azatereza je to kliďas, žádné scény nedělá, až teda na tu jednu spojenou s tím háráním fenky od vedle. Jednou to zkusíme a uvidíme. Když to bude propadák, tak už to pak zkoušet nebudeme, ale věřím, že to zvládne, navíc když ho předtím vezmeme třeba i na ty hory

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 07:55

Ne, hlídání nehledám 8o a nikdy mě to ani nenapadlo. Když fenka byla mladší, vracela jsem se ještě domů okolo půlnoci na venčení. Jak dospěla, vždycky celou noc prospala, a prospí, takže u nás nebylo co hlídat :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >