Pejskaři z Prahy 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 11:39
Pejskaři z Prahy 5.

Ahoj holky, zajímalo by mě, kam chodíte se svými čtyřnohými miláčky na vycházky. My chodíme na Petřín, ale to mě už přijde takové,,opotře­bované”. Neznáte ještě nějaká hezká místa na procházky s pejsky v Praze 5? Budu ráda za každý tip. :hug:

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 08.08.18 11:51

Psa nemám, ale na procházky je toho mraky - Děvín, Prokopské údolí, Chuchelský háj…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 08.08.18 12:41

Dalejské údolí, navazuje na Prokopské

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 12:48

@Lama Lama @aiwwa mockrát díky :hug:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 08.08.18 13:00

@Clarity v Dalejském údolí je i potok, takže ideální. Jestli chceš delší výlet, tak je bezva vyrazit ze Smíchova vlakem, vystup v zastávce Praha - Řeporyje, dojdi na náměstí a tam je začátek turistických tras. Vydej se po té do Hlubočep. :kytka:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 13:15

@aiwwa fakt mockrát děkuji. Jenom na okraj, jak dlouho trvá ta cesta do Dalejskeho údolí? A nemusí se člověk bát ,,samoty”?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 08.08.18 14:24
@Clarity píše:
@aiwwa fakt mockrát děkuji. Jenom na okraj, jak dlouho trvá ta cesta do Dalejskeho údolí? A nemusí se člověk bát ,,samoty”?

my jsme šli s manželem z Řeporyj do Hlubočep asi 3 nebo 4 hodiny, ale my to pojali jako výlet, ne pochoďák, tak jsme různě fotili a odpočívali. Jinak dík za nabídku do skupinky, já psa nemám :lol:
samoty se neboj když máš psa, tě ochrání.

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 15:09

@aiwwa Aaa tak to jo. Jen jsem si podle tvého vyjadřování myslela, že pejska máš. Ale… každý dělá chyby ne?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 08.08.18 15:19
@Clarity píše:
@aiwwa Aaa tak to jo. Jen jsem si podle tvého vyjadřování myslela, že pejska máš. Ale… každý dělá chyby ne?

v pohodě, jsem ráda, že jsem poradila. jestli tam vyrazíš na výlet, dej pak vědět, jak se ti líbilo.

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 16:00

@aiwwa vyrazím, ale až na podzim, kdy bude trošku lépe, než teď :roll: :) . Pokud si vzpomenu, tak určitě písnu!

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 08.08.18 16:13
@Clarity píše:
@aiwwa vyrazím, ale až na podzim, kdy bude trošku lépe, než teď :roll: :) . Pokud si vzpomenu, tak určitě písnu!

jojo podzim je tam nádherný, jukni na net na fotky

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 16:16

@aiwwa dobře… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >