Reklama

Pejskaři z Prahy 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 11:39
Pejskaři z Prahy 5.

Ahoj holky, zajímalo by mě, kam chodíte se svými čtyřnohými miláčky na vycházky. My chodíme na Petřín, ale to mě už přijde takové,,opotře­bované”. Neznáte ještě nějaká hezká místa na procházky s pejsky v Praze 5? Budu ráda za každý tip. :hug:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48359 příspěvků 08.08.18 11:51

Psa nemám, ale na procházky je toho mraky - Děvín, Prokopské údolí, Chuchelský háj…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 08.08.18 12:41

Dalejské údolí, navazuje na Prokopské

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 12:48

@Lama Lama @aiwwa mockrát díky :hug:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 08.08.18 13:00

@Clarity v Dalejském údolí je i potok, takže ideální. Jestli chceš delší výlet, tak je bezva vyrazit ze Smíchova vlakem, vystup v zastávce Praha - Řeporyje, dojdi na náměstí a tam je začátek turistických tras. Vydej se po té do Hlubočep. :kytka:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 13:15

@aiwwa fakt mockrát děkuji. Jenom na okraj, jak dlouho trvá ta cesta do Dalejskeho údolí? A nemusí se člověk bát ,,samoty”?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 08.08.18 14:24
@Clarity píše:
@aiwwa fakt mockrát děkuji. Jenom na okraj, jak dlouho trvá ta cesta do Dalejskeho údolí? A nemusí se člověk bát ,,samoty”?

my jsme šli s manželem z Řeporyj do Hlubočep asi 3 nebo 4 hodiny, ale my to pojali jako výlet, ne pochoďák, tak jsme různě fotili a odpočívali. Jinak dík za nabídku do skupinky, já psa nemám :lol:
samoty se neboj když máš psa, tě ochrání.

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 15:09

@aiwwa Aaa tak to jo. Jen jsem si podle tvého vyjadřování myslela, že pejska máš. Ale… každý dělá chyby ne?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 08.08.18 15:19
@Clarity píše:
@aiwwa Aaa tak to jo. Jen jsem si podle tvého vyjadřování myslela, že pejska máš. Ale… každý dělá chyby ne?

v pohodě, jsem ráda, že jsem poradila. jestli tam vyrazíš na výlet, dej pak vědět, jak se ti líbilo.

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 16:00

@aiwwa vyrazím, ale až na podzim, kdy bude trošku lépe, než teď :roll: :) . Pokud si vzpomenu, tak určitě písnu!

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 08.08.18 16:13
@Clarity píše:
@aiwwa vyrazím, ale až na podzim, kdy bude trošku lépe, než teď :roll: :) . Pokud si vzpomenu, tak určitě písnu!

jojo podzim je tam nádherný, jukni na net na fotky

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 16:16

@aiwwa dobře… ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >