Reklama

Pekárna Eta a směs na chléb z Rivercote

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.04.11 08:17
Pekárna Eta a směs na chléb Rivercote

Dobré ráno
mám na vás holky dotaz, včera jsem si koupila v Lídlu několik směsí na chleba Rivercote - 1000g.
a nejsu si přesně jistá na který programt o udělat?
mám pekárnu Eta Siesta.
tak váhám jestli na klasik, sprint nebo třeba celozrnný :think:
na který program to děláte vy? aby se chleba povedl tak jak má. :palec:
 děkuju

Reklama

Reakce:

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 01.04.11 09:23

Omlouvám se za OT :oops: :oops: :oops: :oops: Ale tuhle pekárnu jsem si vybrala a chystám se jí objednat - jak jsi s ní spokojená :?:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 01.04.11 09:34

Mám taky tuhle pekárnu,směsi používám často.Většinu to dávám na program co doporučují přímo na těch sáčcích.Jinak hodně používám ten program klasik a chleba nám vždy chutná :lol:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.04.11 09:44
Lucyus12 píše:
Omlouvám se za OT :oops: :oops: :oops: :oops: Ale tuhle pekárnu jsem si vybrala a chystám se jí objednat - jak jsi s ní spokojená :?:

jsu spokojená moc :palec: :palec:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.04.11 09:45
milhaus píše:
Mám taky tuhle pekárnu,směsi používám často.Většinu to dávám na program co doporučují přímo na těch sáčcích.Jinak hodně používám ten program klasik a chleba nám vždy chutná :lol:

děkuju no já právě u tý ety mám program klasik a trvá 3:20 hodin tak jsem si říkala jestli by se to dalo třeba na ten sprint :think: :think: ten má jen 2 hodky nebo tak nějak..

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 01.04.11 09:57
Sherry píše:
milhaus píše:
Mám taky tuhle pekárnu,směsi používám často.Většinu to dávám na program co doporučují přímo na těch sáčcích.Jinak hodně používám ten program klasik a chleba nám vždy chutná :lol:
děkuju no já právě u tý ety mám program klasik a trvá 3:20 hodin tak jsem si říkala jestli by se to dalo třeba na ten sprint :think: :think: ten má jen 2 hodky nebo tak nějak..

Ten sprint taky používám a chleba byl dobrej.Jinak já tenhle program používám na jiné směsi.Jinak já si ty směsi v Lidlu kupuji hodně celozrnné,takže to pak peču na ten program(5-celozrnný).

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.04.11 10:08
milhaus píše:
Sherry píše:
milhaus píše:
Ten sprint taky používám a chleba byl dobrej.Jinak já tenhle program používám na jiné směsi.Jinak já si ty směsi v Lidlu kupuji hodně celozrnné,takže to pak peču na ten program(5-celozrnný).

díky. já ten sprint používám na Labetu..no zkusím a uvidím :kytka:

Příspěvek upraven 01.04.11 v 10:24

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 01.04.11 10:11
Sherry píše:
milhaus píše:
Sherry píše:
milhaus píše:
díky. já ten sprint používám na Labetu..no zkusím a uvidím :kytka:

Jojo,přesně.Podívej se,co ti doporučují na té směsi a uvidíš.

Bobi.verunka
Závislačka 3286 příspěvků 49 inzerátů 01.04.11 12:04

Ahojky,
mám tedy jinou pekárnu, ale tyhle směsi používám. Peču je podle toho návodu na sáčku a vždycky je chleba mnam :palec: . Je fakt, že ten program opravdu trvá skoro 3 hodiny.

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 01.04.11 12:08

Já mám Etu Siestu několik let, směsi jsem používala jen na začátku a taky jsem kupovala ty z lidlu a dávala jsem program sprint … ten klasik je zbytečně dlouhý, je určený na chleby tvojí výroby.

anomisisi
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 01.04.11 14:42

vyplati se ta pekarna kdyz jsem jenom ja a syn a manze cestuje tak je tu fakt malo !! ??

strasne se mi to zamlouva ale rikam si co ja pak s pecnem chleba :-(

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.04.11 21:07

tak program sprint je akorát..
díky :palec: :palec:

Lenaluna
Nováček 9 příspěvků 21.07.11 19:13

Chtěla bych si také pořídit pekárnu, ale obávám se, že je to drahé. Prosím vás kolik asi stojí jeden upečený chleba v přepočtu, když do ceny zahrnete cenu přístroje, elektriku a směs? A kde všude kupujete ty směsi?

Aneta76
Nováček 3 příspěvky 28.07.11 19:41

My máme mikrovlnku, která funguje i jako pekárna a kupujeme skoro výhradně směsi z Lidlu. Vždycky používám program doporučený na sáčku. Jednou jsem ale zkoušela péct i v troubě ve formě na biskupský chlebíček a taky byl dobrý, akorát že si to člověk musí zadělat sám :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >