Pěkná prsa po hubnutí - lze to?

Anonymní
20.5.17 09:30

Pěkná prsa po hubnutí - lze to?

Začala jsem s hubnutím, potřebuji dát dolů aspoň 10 kilo, dlouhodobě spíš 15. Cvičím hlavně na eliptickém trenažéru a posiluji, chci začít s během. Jim lépe, zdravěji, ale ne žádné drastické diety. Je mi 24 let a jsem bezdětná.

Na svuj věk bohužel nejsem úplně spokojena se svýma prsama, nejsou nejpevnější a při růstu se mi na nich nadelalo hodně strii, velikost mam D. Kdyby se o něco zmensily, vůbec by mi to nevadilo, s Ccky bych byla spokojená, ale bojím se, že se zmenší jen „výplň“ a kuže zůstane stejná a prsa tak budou povislá.

Muzu jim nějak pomoct? Má cenu cvičit cviky na posílení prsních svalů? Mám prsa mazat? Čím? A neexistují nějake vitamíny, prášky na zvětšení pružnosti kuze?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1862
20.5.17 09:35

Na elasticitu kuze je toho hodne, zajdi do lekarny a nech si poradit… to kdyz zhubnes jestli nebudes mit prsa vic povysla ti s jistotou nikdo nerekne. Prsa jsou proste tuk. Vetsinou kdo zhubl tak nejdriv prsa… asi bych na fb napsala zpravu nejakym fitnesskam o radu. Jinak prece fitnessky maji silikony tak vidis k cemu to vede… nebo se porad v posilovne s trenerem jak si zachovat prsa a zhubnout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
20.5.17 09:54

Souhlasím s renca8. Prsa jsou hlavne tuk. takze po zhubnuti ti nejspis budou vic viset.na elasticitu kuze asi bioil, nebo kremy pro tehotne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14670
20.5.17 10:04

Ja bych rekla, ze na tohle zabira chodit plavat. Pri plavani posilujes prsni svaly a ta studena voda zpusobuje i to, ze se kuze spis stahne.

Strie jsou bohuzel trochu spatna zprava, protoze takova kuze ztraci elasticitu. Na kremy se vykasli, ty nepomuzou. Elasticitu kuze podporuj zevnitr zdravou vyzivou a prisunem kolagenu. To ber budto v tabletkach, nebo proste stravou (sulc, kureci kuze, gulasove maso, apod). Ja brala cele tehotenstvi kolagen v kapslich a nemam ani jednu strijku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
20.5.17 10:46

Holky divim se ze resitetakove veci kazdy jsme nejaky ne a toto neni zadna hruza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14670
20.5.17 11:15
@B4RC3LON4 píše:
Holky divim se ze resitetakove veci kazdy jsme nejaky ne a toto neni zadna hruza

ja bych teda povadle prsa mit nechtela. Je to soucast meho zenstvi a clovek je mlady jenom jednou. Az nam bude 80, budeme mit prsa az po pupek vsichni. Do te doby je treba o sebe maximalne pecovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22173
20.5.17 11:20

Tak já mám taky trochu povisla prsa jednak mám oproti 25 teď v 33 o 10 kg míň, jednak jsem porodila a kojila dvě děti. Bohužel zhubnutí pro původně větší prsa takový následek má, většinou. Ale za cvičení, správnou stravu člověk nic nedá a trochu zamezit tomu jde.
Já strie nemám, jen jsem mazala, žádné tabletky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
20.5.17 12:33

No lze to, ale je to silně individuální.
Pokud máš méně kvalitní a pružnou kůži, tak to spíš dopadne hůř než lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14670
20.5.17 12:38

Tak ale zase, je lepsi byt stihla s povislymi prsy nez tlusta s pevnymi.

Protoze povisla prsa uvidi jenom partner po sundani podprdy, speky vidi uplne vsichni na ulici. Takze smele do hubnuti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7082
20.5.17 13:34

Ja bych rekla, ze posilovanim prsnich svalu a POMALYM a zdravym hubnutim ti prsa zustanou v dobrem stavu, navic jsi fakt mlada..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 13:37

Zhubla jsem taky kolem 10 kilo a ano, prsa se mi zmensily tak o cislo. Predtim dvojky, ted jednicky. Neni to zadna bida, ale i tak me nekdy stve ze zadny prsa nemam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 08:48

Po zhubnutí 5kg mám z prsou dole dvě čísla. Takže výsledek – jsem bez prsou :(. Lituju každého kila dole teď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama