Pelíšek či domeček pro kočku venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 469 příspěvků 91 inzerátů 06.10.18 12:46
Pelíšek či domeček pro kočku venku

Ahoj holky, naše kočka žila venku a žádný domeček nechtěla. spala v thujích. ale teď jsem přestěhovaná, mám ji teď v novém bydlení, aby si zvykla, prý by to měly být 3 týdny. řeším, jak to bude, až bude zase venkovní. tady thůje nejsou… Nechce se mi moc investovat do drahých domečků, když ani nevím, jestli by tam byla. co ji mám pořídit?

Reakce:

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 06.10.18 13:08
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj holky, naše kočka žila venku a žádný domeček nechtěla. spala v thujích. ale teď jsem přestěhovaná, mám ji teď v novém bydlení, aby si zvykla, prý by to měly být 3 týdny. řeším, jak to bude, až bude zase venkovní. tady thůje nejsou… Nechce se mi moc investovat do drahých domečků, když ani nevím, jestli by tam byla. co ji mám pořídit?

nemusíš kupovat nový,prodává se toho spousta v inzerátech - třebas bazos.cz,avizo.cz atp.,možná i tady na bazaru…

annapal
Povídálka 16 příspěvků 06.10.18 13:09

Co zkusit zateplit lepenkovou krabici? Náklady minimální a většina koček má krabice ráda ????.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 06.10.18 13:22

plastovou krabici da se koupit do 100,– a do ni dat termo box na jidlo https://www.obalove-materialy.cz/…m-polystyren?….. sorry za ten odkaz nesel mi zkratit. udelat do obou diru a dat do toho nejakou podetylku, lidi rikaji slamu (drzi teplo a pry to maji kocky radi), ale ja nevim no.. myslela bych si ze do toho budou curat.. takze radsi nejaky polstar, pelisek udelany doma vycpany vatou apod. pokud koupite box treba cerny, bude to vypadat i hezky, zalezi na vas no. ;) nebo udelat vlastnorucne pribit drevo a udelat domecek treba i se striskou

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 06.10.18 13:47

https://eshop.wespa.cz/…litru-d6.htm do toho slámu a myslím, že kočička bude spokojená :) a samozřejmě proříznout vchod a dát výš kvůli ježkům :)

lucie.krajcarova
Kecalka 469 příspěvků 91 inzerátů 06.10.18 14:44

@Irinka0210 díky to vypadá dobře! může to být tedy na zemi nebo dát zespod polystyren kvůli izolaci? už jsem to našla u jedné paní za 50 Kč

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 06.10.18 22:33

@lucie.krajcarova Zespod bych dala určitě něco kvůli izolaci, a taky aby se tam nenastěhovali ježci. Věřím, že bude kočička spokojená :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >