Reklama

Pelíšek či domeček pro kočku venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 443 příspěvků 100 inzerátů 06.10.18 12:46
Pelíšek či domeček pro kočku venku

Ahoj holky, naše kočka žila venku a žádný domeček nechtěla. spala v thujích. ale teď jsem přestěhovaná, mám ji teď v novém bydlení, aby si zvykla, prý by to měly být 3 týdny. řeším, jak to bude, až bude zase venkovní. tady thůje nejsou… Nechce se mi moc investovat do drahých domečků, když ani nevím, jestli by tam byla. co ji mám pořídit?

Reklama

Reakce:

kilčo
Kecalka 136 příspěvků 06.10.18 13:08
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj holky, naše kočka žila venku a žádný domeček nechtěla. spala v thujích. ale teď jsem přestěhovaná, mám ji teď v novém bydlení, aby si zvykla, prý by to měly být 3 týdny. řeším, jak to bude, až bude zase venkovní. tady thůje nejsou… Nechce se mi moc investovat do drahých domečků, když ani nevím, jestli by tam byla. co ji mám pořídit?

nemusíš kupovat nový,prodává se toho spousta v inzerátech - třebas bazos.cz,avizo.cz atp.,možná i tady na bazaru…

annapal
Povídálka 16 příspěvků 06.10.18 13:09

Co zkusit zateplit lepenkovou krabici? Náklady minimální a většina koček má krabice ráda ????.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 06.10.18 13:22

plastovou krabici da se koupit do 100,– a do ni dat termo box na jidlo https://www.obalove-materialy.cz/…m-polystyren?….. sorry za ten odkaz nesel mi zkratit. udelat do obou diru a dat do toho nejakou podetylku, lidi rikaji slamu (drzi teplo a pry to maji kocky radi), ale ja nevim no.. myslela bych si ze do toho budou curat.. takze radsi nejaky polstar, pelisek udelany doma vycpany vatou apod. pokud koupite box treba cerny, bude to vypadat i hezky, zalezi na vas no. ;) nebo udelat vlastnorucne pribit drevo a udelat domecek treba i se striskou

Irinka0210
Závislačka 4590 příspěvků 06.10.18 13:47

https://eshop.wespa.cz/…litru-d6.htm do toho slámu a myslím, že kočička bude spokojená :) a samozřejmě proříznout vchod a dát výš kvůli ježkům :)

lucie.krajcarova
Kecalka 443 příspěvků 100 inzerátů 06.10.18 14:44

@Irinka0210 díky to vypadá dobře! může to být tedy na zemi nebo dát zespod polystyren kvůli izolaci? už jsem to našla u jedné paní za 50 Kč

Irinka0210
Závislačka 4590 příspěvků 06.10.18 22:33

@lucie.krajcarova Zespod bych dala určitě něco kvůli izolaci, a taky aby se tam nenastěhovali ježci. Věřím, že bude kočička spokojená :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >