Pelyněk a jine bylinky pro hladší porod?

Anonymní
23.1.20 14:15

Pelyněk a jine bylinky pro hladší porod ?

Mate typ na nějaké bylinky ulehcujici porod? V nemocnici pak nechci jako minulé dostat tablety, které nepomohly a zažít nepříjemný porod kdy na vas řve doktorka… Bohužel i pres psychicky stav. mi doktorka nenapíše CR, nejsem VIP, i když ví, ze můj děložní čípek nebyl po porodu OK a nyní to pak může byt na operaci. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23195
23.1.20 14:22
@Anonymní píše:
Mate typ na nějaké bylinky ulehcujici porod? V nemocnici pak nechci jako minulé dostat tablety, které nepomohly a zažít nepříjemný porod kdy na vas řve doktorka… Bohužel i pres psychicky stav. mi doktorka nenapíše CR, nejsem VIP, i když ví, ze můj děložní čípek nebyl po porodu OK a nyní to pak může byt na operaci. Děkuji za rady

Mám zkušenost jen s maliníkem. Ale neznám tvůj zdravotní stav a všechny bylinky bych konzultovala s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 14:24
@Anonymní píše:
Mate typ na nějaké bylinky ulehcujici porod? V nemocnici pak nechci jako minulé dostat tablety, které nepomohly a zažít nepříjemný porod kdy na vas řve doktorka… Bohužel i pres psychicky stav. mi doktorka nenapíše CR, nejsem VIP, i když ví, ze můj děložní čípek nebyl po porodu OK a nyní to pak může byt na operaci. Děkuji za rady
Zdravím, podle mého ty bylinky nepomáhají. Pila sem poctivě malinovník který by k tomu porodu měl pomáhat. Nakonec 3 dny bolesti,2 noci sem bolestma nespala, stále otevřená na 2 prsty a ani po třech dnech se nic nehlo, vyčerpaná a unavená. Po prasknutí plodové vody sem porodila po 12 hodinách ale museli mi píchnout oxytocin jelikož po 8 hodinách po prasknutí plodovky jsem byla stále otevřená na 2 prsty. :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 14:26

@Russet no, moje doktorka me nechápe, bere to cele šťastné a tak jak to nemám… Je to složité :cry: ted musím vyřešit porod a pak ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
32998
23.1.20 14:26

Od 36 tt maliník ( ten by měl fungovat na správnou činnost dělohy - kontrakce )
pak lněný a papulkový olej ( ten je na hladké vypuzení - měl by promastit přímo porodní cesty, aby to šlo jako po másle )
Oba porody krásné, rychlé, bezbolestné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23195
23.1.20 14:30
@Anonymní píše:
@Russet no, moje doktorka me nechápe, bere to cele šťastné a tak jak to nemám… Je to složité :cry: ted musím vyřešit porod a pak ostatní.

Třeba stejně nakonec skončíš s akutním císařem, když se dopředu budeš stresovat. Dala bych na její doporučení, ptala se. Nehledala na internetu. To tě akorát víc rozhodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12264
23.1.20 14:42

Mám zkušenost jen s maliníkem a lněným semínkem a porod stejně klešťový :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
23.1.20 15:10

Já mám zkušenost s maliníkem a lněnými semínkem a stálo to za prd :P ale jestli to jen tvůj první porod, tak to určitě půjde líp jak napoprvé :relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 15:16

@Russet V ČR jsem se přesvědčila, že pokud nemám hromadu peněz je i přes zdr. riziko volen nejdříve klasický porod. No a je jedno, že do Vás pak nacpou horem dolem léků, prostě statistiky, jsou statistiky. V téhle zemi se nehledí na duševní stav ženy. Dodnes mám docela problémy s psychikou a tohle těhotenství lituji, podlehla jsem tlaku manžela a hořce lituji. No, ale tohle je na jinou debatu. Jinak zkusím se optat ještě různých bylinkářů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 15:16

@Tarinka Druhý porod.

• Nahlásit
  • Citovat
32998
23.1.20 15:18

V nemocnici když nechcete tablety, kapačky, nemusíte, násilím to do vás nenacpou, na vše musí mít souhlas..stačí si tam sebou teda vzít někoho kdo bude v takovém stavu ( zdrav i psych ) že to za vás odmítne a bude doktory v tomhle hlídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
23.1.20 15:27
@Anonymní píše:
@Tarinka Druhý porod.

A jak jsi dlouho po prvním porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 15:42

@Tarinka 18m a jsem ve 14tt

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 15:53

@smurfka Víte druhý den po první porodu jsem kvůli těm jejich chemickým koktejlům zkolabovala a o porodu také mluvit raději nebudu. Víte, je blbé, když se po každé noci vzbudí zpocená a jíte jen, aby jste fungovala. Radost nula k nule, spíš neustálá bolest hlavy atd… Doktorka to zlehčuje, tak proč jí to říkát. Příště ale at neočekává, že budu mít v ordinaci vůbec zájem. Stupidní otázky typu „jak se mám“? Ty mi lezou krkem.

• Nahlásit
  • Citovat
8907
23.1.20 15:54
@Anonymní píše:
@Tarinka 18m a jsem ve 14tt

Tak to bude úplně něco jineho než první porod. Já se taky děsně bála druheho porodu, první jsem se nebála a byl strasnej, snad tři noci jsem nespala, měla jsem epidural, oxytocin, poporodní komplikace, byla jsem z toho celkem i v soku, jak kdybych přežila pád letadla. Navíc mě i děsně bolelo i to sítí, že mě chtěli i uspat, jak jsem rvala :oops: :lol: druhej porod byl po dvou a půl letech a trval čtyři hodiny a byla jsem bez poranění. Prý je to tak normální, tělo prej ví už jak na to, navíc ty cesty už jsou roztahle. Pokud se budeš pořád bát, tak můžeš ke konci těhotenství cvičit s epino balonkem, ale nejdřív se porad s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama