Pěna na holení v oku

Anonymní
18.5.20 19:58

Pěna na holení v oku

Ahoj holky, jdu se Vás zeptat.Co se může stát když se do oka dostane pěna na holení? Seděla jsem a malá sestřenice)8 let) mi stříkla pěnou na holení do očí. Oko jsem šla hned vypláchnout vodou a mám ho samozřejmě červené a trochu jakoby škrábe takže prostě podrážděné, ale chci se zeptat zda to bude mít nějakou dohru a následky nebo ne? Děkuju všem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

495
18.5.20 20:10

Koukni co je napsané na lahvi s pěnou.. Co máš dělat při zásahu očí.. Někdy stačí vypláchnout a někdy píšou ať vyhledáš lékařskou pomoc :nevim: Ale myslím, že se ti vůbec nic nestane.. Oko máš podrážděné.. Ty jooo, kolikrát já měla šampon v oku :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 20:13

@Zlobolka123 Myslím si že šampon a pěna na holení je rozdíl :think: Já taky měla kolikrát šampon v oku. Právě jsem se dívala na láhev s pěnou a nic tam není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
495
18.5.20 21:23
@Anonymní píše:
@Zlobolka123 Myslím si že šampon a pěna na holení je rozdíl :think: Já taky měla kolikrát šampon v oku. Právě jsem se dívala na láhev s pěnou a nic tam není :nevim:

To je divné, že tam není nic napsané.. A co to bylo za pěnu?? Tak když tě bude zítra oko hodně bolet, tak skoč jen do lékárny a zeptej se lekarnika. Buď ti dá kapky, nebo řekne až jdeš k Dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama