Penis - délka x šířka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
5.10.21 00:00

penis - délka x šířka

Zdravím,
Je po 22:00 tak proč neotevřít i takové téma? Názory mě zajímají :) Jak to máte vy, dámy? Upřednostňujete délku nebo šířku penisu? Zkušenosti, výhody nevýhody, preference? :) Občas si říkám jestli není moc malej a občas když to poslouchám tak mi přijde zase až moc velkej tak nevím teda :D
chlap aby se v tom vyznal :D a koukáte i na vzhled? Vadí ženám nějaké nedokonalosti, jizvy, moc viditelné žíly nebo tak? :) :nevim: :nevim:

Příspěvek upraven 05.10.21 v 13:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4368
5.10.21 02:10

Chlapi by asi potřebovali něco jako „ohodnoť můj penis“ stránku. Každou chvíli sem někdo zamindrákovaný a nejistý píše podobné dotazy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 02:35
@Fonix píše:
Zdravím,
Je po 22:00 tak proč neotevřít i takové téma? Názory mě zajímají :) Jak to máte vy, dámy? Upřednostňujete délku nebo šířku penisu? Zkušenosti, výhody nevýhody, preference? :) Občas si říkám jestli není moc malej a občas když to poslouchám tak mi přijde zase až moc velkej tak nevím teda :D 20cm +- a 14,5 cm obvod
chlap aby se v tom vyznal :D a koukáte i na vzhled? Vadí ženám nějaké nedokonalosti, jizvy nebo tak? :) :nevim: :nevim:

Já rozhodne radši širší než delší ale zase ne nějaký extrém, tak aby se vešel do pusy :D

Osobně mi nevadí nic, spíše vyhovují žily atp. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
5.10.21 03:10

V běžném životě to stačí, je to asi i trochu nadprůměrná velikost, ale není zase až moc velký. Rovný a bez jizev je samozřejmě lepší. Žíly nevadí.

Bohužel tady na emimino je každý penis kratší než 0,5 metru s obvodem menším než váleček na těsto prostě slabota a nikoho tím neohromíš :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8663
5.10.21 06:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
5.10.21 06:23

Nikdy sem nebrala metr a nepřeměřovala míry penisu svýho partnera, takže těžko říct :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 07:33

Já mám ráda takový střed. Cca 17 cm a macatý :mrgreen:
Jenže to si člověk nevybere a když už mi chlap sedí a rozumíme si a až po čase vidím jeho nádobíčko, tak ho nepošlu do kopru jen proto, že je tenký.
Jinak žíly jsou v pořádku a líbí se mi rovný než zahnutý. Preferuji techniku než cm :lol:
Ten kdo má „dokonalé“ nádobíčko, ale buď to s ním neumí či je sobec, tak je mi k ničemu. Jo a ještě jedna důležitá věc.
Každý muž by si měl nastudovat, jak se dělá orální sex ženě. Když to umí, tak jsme v 7 nebi :D
Všimla jsem si, že plno mužů má velké mezery a neví, kde má žena klitoris :roll:
Nebo kde je nejcitlivější. Veliká škoda.
Z mých zkušeností cca 14 sex. Partnerů jen dva věděli, jak se vůbec orální sex dělá a dovedli mě k vrcholu. Ostatní se v tom placali a i přes nastavování a povezeni kde a co mám ráda si jeli podle sebe, úplně mimo a byla to velká nuda :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
23483
5.10.21 08:10

Já ti řeknu tajemství, jo? Ženská si nehledá penis, ona si hledá chlapa. A ten camfourek, co se mu bimbá mezi nohama, to je jen takovej bonus. Pokud se nejedná o nějaký velikostní extrém, tak je to ženské většinou šumák, záleží totiž na úplně jinejch věcech. Tak se koukej nechovat v životě jako vocas a pak bude každé tvůj vovas úplně jedno.
A jestli ses sem přišel pochlubit, jaký máš nářadí a čekáš poplácání po zádech, tak sis trochu popletl web. Za tímhle účelem doporučuju Amatéry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
5.10.21 08:14
@Fonix píše:
Zdravím,
Je po 22:00 tak proč neotevřít i takové téma? Názory mě zajímají :) Jak to máte vy, dámy? Upřednostňujete délku nebo šířku penisu? Zkušenosti, výhody nevýhody, preference? :) Občas si říkám jestli není moc malej a občas když to poslouchám tak mi přijde zase až moc velkej tak nevím teda :D 20cm +- a 14,5 cm obvod
chlap aby se v tom vyznal :D a koukáte i na vzhled? Vadí ženám nějaké nedokonalosti, jizvy, moc viditelné žíly nebo tak? :) :nevim: :nevim:Příspěvek upraven 05.10.21 v 02:38

Ne, nic neupřednostňuju a štvou mě bl. bečci, co se musí chodit utvrzovat o svém údu na Emimino :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
5.10.21 08:15
@Janli píše:
Já ti řeknu tajemství, jo? Ženská si nehledá penis, ona si hledá chlapa. A ten camfourek, co se mu bimbá mezi nohama, to je jen takovej bonus. Pokud se nejedná o nějaký velikostní extrém, tak je to ženské většinou šumák, záleží totiž na úplně jinejch věcech. Tak se koukej nechovat v životě jako vocas a pak bude každé tvůj vovas úplně jedno.
A jestli ses sem přišel pochlubit, jaký máš nářadí a čekáš poplácání po zádech, tak sis trochu popletl web. Za tímhle účelem doporučuju Amatéry.

Kus masa, který nejvíc zajímá samotného nosiče :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5879
5.10.21 08:25

Průměrná délka pochvy je údajně 9,5 cm, proto nevím, kam až chcete ty své penisy délky 20 cm strkat. Ani penis 15 cm se tam nevejde celý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
5.10.21 08:28
@Josefuna píše:
Průměrná délka pochvy je údajně 9,5 cm, proto nevím, kam až chcete ty své penisy délky 20 cm strkat. Ani penis 15 cm se tam nevejde celý.

Přece nechceš, aby jájínek zamilovaný do svého camfourka hledal, jak je na tom anatomicky žena :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
5.10.21 08:32

Ty se ale hodně nudíš viď? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5879
5.10.21 08:32
@Russet píše:
Přece nechceš, aby jájínek zamilovaný do svého camfourka hledal, jak je na tom anatomicky žena :mrgreen:

Já tedy penisy nikdy nikomu neměřila, takže vůbec nevím, jakou velikost muž má. Ale vždycky mě překvapí, jak tu hodně žen přesně zná délku a šířku penisu partnera a jak ještě dokáže napsat na centimetry, jaká velikost jí vyhovuje. A vhledem k té délce pochvy zní zvláštně, když některá napíše, že jedině 17 cm, když skoro polovina zůstane venku, protože se tam prostě nevejde 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25147
5.10.21 08:40

Důležité je obojí (délka i šířka) a žádný extrém není úplně příjemný. Šířka vídenského párku nebo nějaký podměrák nebude asi nic moc, i kdyby žena cvičila pánevní dno jak divá :P
Ale osobnost muže považuji za nejdůležitější. Blb zůstane blbem, hulvát hulvátem, sobec sobcem atd. A ani penis jak Robert Rosenberg to nezachrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat