Peníze a osobnost nezvyšují fyzickou atraktivitu

16.8.21 21:41

Peníze a osobnost nezvyšují fyzickou atraktivitu

Touha člověka po sexu plyne z fyzické atraktivity. Zdravý romantický vztah může existovat pouze tehdy, jestliže se lidé navzájem fyzicky přitahují.

Dobrá osobnost způsobuje, že člověka máme radši a více si s ním rozumíme. Dobrá osobnost je dobrá do dobrého přátelství.

Poté jsou určité charakterové vlastnosti (pracovitost, zodpovědnost, loajalita atd.), což jsou vlastnosti, které lidé považují za dobré pro vztah. Tyto vlastnosti jsou pouze součástí touhy se mít pohodlně v rámci vztahu. Peníze zvyšují atraktivitu pro vztahy s rozumu stejně tak jako vybrané charakterové vlastnosti. Tedy pro lidi, kteří se chtějí mít pohodlně.

Pokud chcete mít romantický vztah a chcete, aby po vás druhé pohlaví sexuálně toužilo, pak zlepšujte fyzický vzhled. Jestliže chcete mít hodně přátel, pak zlepšujte osobnost. Jestliže chcete být zdrojově užiteční, pak mějte více peněz. To platí jak pro muže, tak i ženy.

Samozřejmě tyto pravidla jsou trochu absolutizovaná a v praxi vždy nemusí dané věci fungovat na principu přímé úměry. Píšu to z toho důvodu, abych slyšel reakce ostatních. Mohu pak nalézt souvislosti, které jsem si sám nemusel uvědomit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33786
16.8.21 21:46

No tak jsi se tu vypovídal a zbytek pořeš se svým psychiatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
16.8.21 21:47

Můžeme zlepšovat svou osobnost, vzhled či materiální hodnoty jak jen chceme, ale to nám nezaručuje štěstí, zdraví a spokojenost.

A už vůbec bych si netroufala tvrdit, že mám něco “zlepšovat.” Pokud já se cítím být spokojena se svou osobností anebo vzhledem, pro nikoho to měnit nebudu. Každý máme ideál krásy a ideál osobnosti naprosto jiný, a univerzální schéma nikdy nebude existovat:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
16.8.21 21:51

Život není jenom o zlepšování sebe sama, ale také o užívání si, o tom cítit vnitřní klid, cítit se sama se sebou pohodlně (prestože mám na břiše špíček)
Zlepšování osobnosti nezaručí kvalitní kamarády. Ti mají člověka rádi takového, jaký je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34624
16.8.21 21:52

Můžeš být krásný a sám. Bohatý a utrácet za kraviny. A osobnostně na výši a nemusíš si s nikým rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.21 22:10
@Burj Chalifa píše:

Předpokládám, že váš příspěvek má negativní nádech. Pokud je vypovídávání se a řešení něčeho negativní/zbytečné, pak celý tento web (a velká část lidských konverzací) je negativní/zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33786
16.8.21 22:14
@PoselPravdy píše:
Předpokládám, že váš příspěvek má negativní nádech. Pokud je vypovídávání se a řešení něčeho negativní/zbytečné, pak celý tento web (a velká část lidských konverzací) je negativní/zbytečný.

a ještě světový mír

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
16.8.21 22:18
@Burj Chalifa píše:
@PoselPravdy píše:

Neni to ten, jak psal ze neni atraktivni pro zensky a proto je porad sam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.21 22:20
@lilith1 píše:
Neni to ten, jak psal ze neni atraktivni pro zensky a proto je porad sam?

Ten co mluvil o své situaci, to byl někdo jiný. Myslím že nick zněl nějak takto: Frei2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3493
16.8.21 22:34

Ale houbelec, osobnost sakra zvyšuje přitažlivost. A nedostatek peněz zase extrémně snižuje, ve smyslu že chlapa v exekuci obejdu obloukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
16.8.21 22:45

Odpověď na tvoji otázku je 42…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
17.8.21 09:38

Proč se koukáš svrchu na ty, co se chtějí ve vztahu cítit “pohodlně”? To je snad normální, nikdy nechce být ve vztahu, kde se cítí nepříjemně. Žádná rozumná ženská nepůjde do vztahu s chlapem, který má vše olepený od exekutora, jak už tu někdo psal. Proste určitá míra zajištění se u muže očekává, a nemusí to byt nutně jen o absolutních částkách, ale pojí se to hlavně s temi určitými charakterovymi vlastnostmi. Zodpovědný člověk pracuje a vyhýbá se dluhům jako čert kříži.

Osobnost - každý má nějakou, takže to je úplně jedno. Každému vyhovuje pro vztah jiný typ. Vsechny typy osobnosti mají jen lidé, takže jsou pro mě rovnocenné, stejně jako všichni lidé jsou pro mě rovnocenní. Velké charisma, silná osobnost, nerovná se automaticky hodnotnější člověk (největší “svině” mívají největší charisma - diktátoři apod., lidi za nimi jdou sami). Platí, ze když bylo někde přidáno, jinde něco schází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
18.8.21 13:30

Myslím, že sexuální přitažlivost některé vlastnosti zcela objektivně snižují, i když s vizuální stránkou nemají vůbec nic společného. Například když je dotyčný či dotyčná úúúúúplně blbej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
19.8.21 18:59

Moje osobní reakce je, že kdyby mi někdo přednášel sáhodlouhé monology bez pointy, mohl by být sebekrásnější a sebebohatší a měla bych ho za chvilku plné zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat