Peníze ve vztahu s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arinatu
Stálice 73 příspěvků 20.02.17 17:29
Peníze ve vztahu s partnerem

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to máte s penězi ve vašem vztahu? Každý mate svoje nebo společné? Já to mam s přítelem tak, že veškerou vyplatu mu dam a pak mame moji i jeho dohromady společně na jeho úctě. Je to v pohodě na nákup nebo tak mi vždycky da, když nekam jdem ma vzdycky penize a tak, ja se o to starat nemusim..prakticky zadny penize u sebe nemam, leda kdyz jdu do prace neco na obed a tak, nebo kdyz je potreba nakoupit..ale obcas kdyz si chci koupit neco drazsiho at uz se jedna o obleceni nebo tak je mi blbe za nim jit :/, on mi rika ze kdyz neco budu chtit mam za nim jit, ale i tak :/ ja jsem rada ze mame finance společné že to či je co neresime uz od zacatku vztahu, ale obcas je mi lito ze nemam zadne svoje na naky moje kravinky..jak to mate vy? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17432 příspěvků 20 inzerátů 20.02.17 17:32

@Arinatu Pokud mas penize na pridel, tak je nemate spolecne. Proc nemate spolecny ucet, ke kteremu mas dispozici a kartu?

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 20.02.17 17:32

Jen spolecny ucet je cesta do pekel…

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 20.02.17 17:33
@Arinatu píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to máte s penězi ve vašem vztahu? Každý mate svoje nebo společné? Já to mam s přítelem tak, že veškerou vyplatu mu dam a pak mame moji i jeho dohromady společně na jeho úctě. Je to v pohodě na nákup nebo tak mi vždycky da, když nekam jdem ma vzdycky penize a tak, ja se o to starat nemusim..prakticky zadny penize u sebe nemam, leda kdyz jdu do prace neco na obed a tak, nebo kdyz je potreba nakoupit..ale obcas kdyz si chci koupit neco drazsiho at uz se jedna o obleceni nebo tak je mi blbe za nim jit :/, on mi rika ze kdyz neco budu chtit mam za nim jit, ale i tak :/ ja jsem rada ze mame finance společné že to či je co neresime uz od zacatku vztahu, ale obcas je mi lito ze nemam zadne svoje na naky moje kravinky..jak to mate vy? :)

Tak si nechej zřídit disponibilní právo k účtu a hotovo. My máme k účtům taky přístup oba.

Arinatu
Stálice 73 příspěvků 20.02.17 17:33

@Svistice ja si muzu vzit jeho kartu, ale to je mi blbe..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 20.02.17 17:35

Chceš říct, že nemáš k tomu účtu přístup a o svoje peníze, kteréty sis vydělala, si musíš říkat? To mi přijde neuvěřitelné. Když ti to nevyhovuje, změň to. Vyžádej si přístup k účtu, vyber si, co potřebuješ. Stejně bych asi neposílala peníze na cizí účet jen tak, i když je to přítel. Co kdybyste se rozešli? Jak budeš potom dokazovat, kolik těch peněz je tvých?

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 20.02.17 17:35

My máme sice jakoby kazdej svoje (ale ja sem ted na nemocenské, moc toho neni),muz ze sve výplaty platí hypotéku, inkaso, splátku na auto, benzin, svaciny, cigarety, z mych peněz jdou pojistky, telefony, domacnost, zvířata. Ani jeden z nas si stejně bez domluvy s tím druhým nekoupí nic dražšího, u nás se na všem domlouvame. A hlavně propocitavame a na dražší věci se hold nejakej měsíc šetří :-)

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 20.02.17 17:37

@Arinatu
U nás je to obráceně. Vše mi pošle, má ale dispoziční práva, odmítá nosit kartu, nerad nakupuje, vezme si 5 000 na měsíc, co s tím dělá je jeho věc, já si teoreticky mohu dělat, co chci s celou částkou, ale hlídám, jestli odešly platby, spoření, životky, platím složenky, benzín, koupit si mohu cokoli, ale musím vyjít a šetřím na dovolené, on bere o 30 000 víc než já :D.

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 20.02.17 17:37

@Arinatu zřiď si vlastní účet nebo si pořiď kartu k tomu, co máte

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 20.02.17 17:38

Mame penize zvlast, ale ja mam plus pristup k jeho uctu. Manzel plati vsechny ucty, ja bezne nakupy plus spolecne odkladame na dovolene atd. Pokud me pochybi vezmu si od muzicka :jazyk:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 20.02.17 17:39

@Arinatu A proč mu dáváš celou výplatu a nenecháš si něco rovnou? Já mám jen rodičovský příspěvek a o peníze manželovi si říkat nemusím. Na běžné nákupy mi to stačí a když jedeme na větší, platí to on. Oblečení dětí platíme jak to komu přijde. Když si kupujeme oblečení my, stejně jdeme na nákup spolu. Veškeré náklady na bydlení, auto, pojistky,…jsou v jeho režii.

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 20.02.17 17:40

Mi to mame naopak, pritel posila penize na ucet ke me, ja posilam veskery online platby, delam nakupy, on si akorat vybere kdyz na neco potrebuje, utracet si muzu za co chci, ale musim sledovat abych vysla :D

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 17:40
@Arinatu píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to máte s penězi ve vašem vztahu? Každý mate svoje nebo společné? Já to mam s přítelem tak, že veškerou vyplatu mu dam a pak mame moji i jeho dohromady společně na jeho úctě. Je to v pohodě na nákup nebo tak mi vždycky da, když nekam jdem ma vzdycky penize a tak, ja se o to starat nemusim..prakticky zadny penize u sebe nemam, leda kdyz jdu do prace neco na obed a tak, nebo kdyz je potreba nakoupit..ale obcas kdyz si chci koupit neco drazsiho at uz se jedna o obleceni nebo tak je mi blbe za nim jit :/, on mi rika ze kdyz neco budu chtit mam za nim jit, ale i tak :/ ja jsem rada ze mame finance společné že to či je co neresime uz od zacatku vztahu, ale obcas je mi lito ze nemam zadne svoje na naky moje kravinky..jak to mate vy? :)

takže se doprošuješ aby ti dal tvoje peníze aby jsi měla na oběd? skvěle zařízeno :potlesk: :potlesk:

Arinatu
Stálice 73 příspěvků 20.02.17 17:41

@hanka.br. jo presne tak

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.02.17 17:41

Jestli nejsi troll tak jsi pěkně hloupá :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >