Peníze za škodnou událost

Anonymní
22.8.20 10:21

Peníze za škodnou událost

Ahojky,
holky nebo i kluci, mám dotaz :) Odřeli nám na parkovišti auto, pojištovna shledala škodu ve výši 12tis, poslali nám formou rozpočtu na účet 7tis. z našeho havarijka. Několikrát jsem volala automechanika a domluvili jsme se, že se ozve.No už je to týden, co se neozval a jak nám ty penízky hnijou na účtě, tak jsme si vlastně řekli, že to odřený auto není až tak hrozný a že bysme to asi přežili i bez opravy, tak se ptám, jestli pojištovna pak bude nějak dohledávat, zda jsme ty peníze opravdu využili na to auto? :) Díky za odpověď. Hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13969
22.8.20 10:29

Ne, likvidace formou rozpoctu je v tomto prave skvela. Nemusite dodavat fakturu, nemusite opravovat, je to jen na Vas co se zaslanym rozpoctem udelate ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
22.8.20 10:45
@Anonymní píše:
Ahojky,
holky nebo i kluci, mám dotaz :) Odřeli nám na parkovišti auto, pojištovna shledala škodu ve výši 12tis, poslali nám formou rozpočtu na účet 7tis. z našeho havarijka. Několikrát jsem volala automechanika a domluvili jsme se, že se ozve.No už je to týden, co se neozval a jak nám ty penízky hnijou na účtě, tak jsme si vlastně řekli, že to odřený auto není až tak hrozný a že bysme to asi přežili i bez opravy, tak se ptám, jestli pojištovna pak bude nějak dohledávat, zda jsme ty peníze opravdu využili na to auto? :) Díky za odpověď. Hezký den.

Ne, nemusíte ty peníze použít na opravu. Pokud ti ta odřenina nevadí, tak jí tam v klidu můžeš nechat a peníze použít na co chceš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4778
22.8.20 11:44

Nekontroluje, já za to koupila kočár. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama