Reklama

Penny board svítící - pro kluka? - rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 26.12.16 14:54
Penny board svítící - pro kluka? - rada

Milé maminky, prosím o radu. Spatřili jsme u jedné holky včera venku naprosto úžasný penny board se svítícími kolečky. Byl moc hezký. Absolutně se v tomto ohledu nevyznám, jen jsem googlila a sledovala dnes ráno recenze, vybrala jsem si typ i značku. Mám syna a ráda bych mu board se svítícími kolečky koupila k narozeninám. Penny board je pro holky? Existuje nějaký skate, který by byl tak hezký a svítící? Pro něj bych vybrala asi zelený, u modrého se obávám, zda by nesvítily kola do fialova. Jsme na vesnici, používal by to na běžné ulicové hrátky…Děkuji za rady a za typy, jsem v tomto ohledu laik.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 16:02

Penny board je i pro kluky. Bud zvolis samostatne desku a kolecka (treba svitici) a pripevnis je sama anebo koupis uz smontovany. Vetsinou to montuji ve sportobchodech, takze pokud by v obchode nemeli smontovany ve vybrane barve, tak ti kolecka na pockani pripevni k jine desce. Alespon my jsme s tim problem nemeli.

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 26.12.16 17:39

Děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama