Pěnové puzzle jaká tloušťka na dlažbu

5
17.3.16 10:29

Pěnové puzzle jaká tloušťka na dlažbu

Ahoj holky, projela jsem starší diskuze a nacházím jen že puzzle máte na plovoučce. Náš malej za chvilku poleze tak začínám přemýšlet jak to vymyslet.
Všude máme studenou dlažbu anebo koberec který škrábe :,(. Tak jsme řekli že koupíme PP ale nevím jakou tloušťku. Stačila by ta 8 mm? Určitě chci koupit kvalitní né ty čínské. Ale když ty čínské budou,, kvalitní ´´ proč ne?
Potřebovala bych velikou plochu sestavit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24460
17.3.16 10:35

Když velkou plochu - není jednodušší na tu dlažbu dát vinyl nebo neškrábací koberec?
A asi i levnější a lepší na údržbu… :nevim:
Navíc - to dítě se nějakým puzzle rozhodně nenechá omezit a poleze všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
17.3.16 10:41

@Veronik87 Tak v době, kdy děti začaly lézt bylo puzzle opravdu pasé. Podlahy máme doma studené (přízemí, starý neizolovaná barák). Takže děti jsem prostě na dobu lezení víc přioblékla (mikina nebo triko navíc, tlusté tepláčky nebo pod tenčí kalhoty punčocháče, dobré jsou i lacláčové kalhoty).

EDIT: Myslím, že škrábající koberecbude prckovi šumák. Dětem je fakt jedno, jestli lezou po nějakém kancelářském zátěžáku nebo po bytovém s vysokým měkkým chlupem.

Příspěvek upraven 17.03.16 v 10:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
17.3.16 10:41

@Veronik87 8mm je až moc, je jedno na čem to je, izoluje to velmi dobře a je to měkké. My mále cca 6mm a klidně bych to na dlažbu dala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
17.3.16 10:54

U lezoucího dítěte se na puzzle vykašli a spíš víc přiobleč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603
17.3.16 10:57

Kamarádi „zateplovali“ dlažbu pro dcerku, když začínala lézt takovou tou podložkou na jógu, má to asi 3 mm a bohatě to stačilo aby od dlažby nešla zima. Přilepili to oboustranou páskou. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
17.3.16 11:12
@Heivka píše:
Kamarádi „zateplovali“ dlažbu pro dcerku, když začínala lézt takovou tou podložkou na jógu, má to asi 3 mm a bohatě to stačilo aby od dlažby nešla zima. Přilepili to oboustranou páskou. :mavam:

Jenže rozměry všech takovýchto věcí jsou prostě malé. Jakmile dítě začne lízt, tak ho na nějaké omezené ploše udržíš tak maximálně ohrádkou.
Obě děti se mi jeden den rozlezly a další den lezly de facto po celém bytě. Když potřebují, dolezou si za mnou na záchod, do koupelny. Tak dáš taky karimatku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24160
17.3.16 11:13

Pokud to nehodlá položit po celém bytě, tak je to k ničemu, smysl to má tak pro koulejci dítě. Tlusté být nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16188
17.3.16 11:22

Kdo máte ty puzzle doma, nestalo se vám že by je děti kousali? koupila sem malýmu hračku ze stejnýho materiálu jako jsou ty puzzle a koukam a on z toho ukusoval kousky tý hmoty, tak sem mu jí musela zabavit aby to eště nesněd 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
17.3.16 11:25

@Kriss Tina Kdyby děti, kus sežrala i kočka :roll:
Ale pak jsme měli kvalitnější puzzle (Malý génius) a to bylo poněkud žužlovzdornější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
17.3.16 11:32

@Kriss Tina Jo, obtisky zubů na nich mám od obou dětí. Ale jak píše @Pipet, tak ty co máme, tak jsou asi krapet odolnější, takže chvilkové požižlání, než jsem zasáhla, přečkaly vcelku bez úhony. Horší to bylo s pěnovou topenářskou izolací, kterou jsme měly omotané rohy stolu. Stačila opravdu minuta a zvládla si pochutnat na vcelku velkém kousku. A to prosím jakékoliv nemixované jídlo tvrdošíjně bojkotovala. Nicméně ta pěnová izolace, dřevitý kočkolit a popadaná plastelína do ní mizeli rychlostí blesku. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
17.3.16 11:37

Jako podlozka napr.pod hraci deku dobry ale jak se zacne dite prekulovat je to zbytecny.To bys je musela mit po celem dome. Puzzle mame v pokojiku v hracim koute, vecne rozhazene po pokoji.syn je s chuti kouse, ze by kousek ukousl se jeste nestalo :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603
17.3.16 12:22

@Svistice Kamarádi jen potřebovali zateplit dlažbu v jedné místnosti, aby kvůli pár metrům nemuseli holku nabalovat jako sněhuláka :mrgreen: Já mám syna v ohrádce aby nebyl zašlápnut psem (zatím tedy neleze). Jinak spíš jsem to psala proto, že toho pěnového materiálu stačí i malá vrstva aby tepelně izoloval :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
17.3.16 12:43

Moc děkuji za příspěvky :*. U nás je to na prd, máme i ostrý hrany na schodech a prostě tak nějak všude se mi to zdá nebezpečný :( Asi to skloubím i s tou ohrádkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
17.3.16 12:57

@Veronik87 Tak na schody zábranu, zbytek bytu uzpůsobit dítěti - to budete muset udělat tak jako tak, protože až do školky ho jen v ohrádce budeš mít těžko a za zadkem mu taky nebudeš pořád běhat. Otázkou taky je, zda Ti vůbec v té ohrádce bude chtít být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama