Penzion Anička x Hotel Energetik

9
1.6.15 15:40

Penzion Anička x Hotel Energetik

Ahoj, byli jste někdo v Penzionu Anička v Deštném v Orlických horách? Jaké to tam je? Jeli bychom tam s dvěma dětmi ve věku 4 a 2 roky. Ještě jsem našla Hotel Energetik v Peci pod Sněžkou, byl tam někdo? Který je vhodnější pro děti? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2884
1.6.15 15:54

@marfor Já byla jednou (ale už je to tak 7 let) v Energetiku a byl to dost děs. Dodělali do původních pokojů minikoupelny, bylo to děsně stísněné a to jsem byla štíhlá mladice. Obézní člověk by měl vážný problém se tam osprchovat nebo dojít na wc. Bazén a sauna nic moc, staré, jídlo taky nic moc. To se ale možná změnilo. Poloha taky nic moc, jde tam udělat výlet na hřebenech, ale dolů do Pece je fakt daleko. Nahoru je to ovšem pro děti taky kus. Nevím, jestli tě tam pustí vlastním autem v létě, to by pak asi šlo, já byla v zimě, lyžovat, na to je to dobré místo. Byli jsme tam tenkrát pozvaní od přítelova zaměstnavatele. Jestli tam bylo něco pro děti, nevím, neměla jsem tenkrát. Já bych si s dětma vybrala nějaký menší penzion s hřištěm a koutkem dole v Peci. Nebo něco levného na hřebenech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
1.6.15 16:49

Souhlas Energetik je takove komunisticke retro. Nejvic mne dostala baba, ktera nam stihla ustlat za dobu, kdy jsme byly v koupelne. Jedina vyhodna poloha je v zime na lyze hned u sjezdovky, jinak vse a la 80 leta minuleho stoleti, vcetne chovani personalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.6.15 12:49

Díky, tak do Energetiku teda ne. A v té Aničce nikdo nebyl? Zdá se mi to tam pro děti docela fajn, i když trošku s nimi vázne e-mailová komunikace. Ptala jsem se na volný termín, to mi ještě ten den paní napsala, vzápětí jsem jí odepisovala kvůli celkové ceně a zatím žádná odpověď. To mě tak trošku odrazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama