Penzion pro dovolenou s 2-letým dítětem

685
12.2.06 17:22

Penzion pro dovolenou s 2-letým dítětem

Ahoj,
už jsem nad tím strávila na netu asi 4 hodiny a stále jsem nenašla nic, co by se blížilo mé představě dovolené rodiny s dvouletým dítětem. Představuji si menší penzion se zahradou, pískovištěm, houpačkami, apod. Mohl by být v Jižních Čechách. Kuchyňku mít nemusí, stačí restaurace s dětskou židličkou, kde by eventuelně bylo možné přihřát přinesené jídlo. Cena samozřejmě rozumná. Jsem moc náročná nebo někdo o něčem takovém víte?

Děkuji za jakýkoliv příspěvek,

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.2.06 17:34

mrkni na tohle, byli jsme tam lonskou zimu a bylo to super a podle fotek tam musi byt nadherne i v lete.

http://aparthotel.sumava2000.cz/

Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
143
13.2.06 20:57

My jsme chtěli jet letos sem www.rejviz.com, ale je to v Jeseníkách, bojíme se, aby tam nebyla zima, ale je tam bazén, pískoviště, s panem majitelem jsme měli dohodnuto i že by nám uskladnil papú pro malýho, zajistí jídelní židličku… Nakonec jsme vybrali www.bonaparte.sk. Je to jižní Slovensko…

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.2.06 14:27

Loni v září jsme byli s dvojčaty (20 měsíců) na www.holenskydvur.cz a bylo to super.

• Nahlásit
  • Citovat
685
18.2.06 19:29

Díky za tipy, Holenský dvůr se nám moc líbí. Perfektní vybavení, pěkné okolí, slibně vypadající služby a rozumné ceny. Už jsme poslali objednávku.

Díky,
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama