Penzion Revika Vizovice - líbilo se vám tam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 11 inzerátů 09.04.18 20:47
Penzion Revika Vizovice

Hezký večer maminky, byla jste některá s rodinou v Penzionu Revika? Jak jste se tam měli? Líbilo se vám tam?

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 09.04.18 21:24

Bydlim kousek. Priroda super, do mesta kousek. U penzionu kurty a hriste na kopanou. Kousek od penzionu je kozi farma. Samotny penzion nevim. Chatky ktere patri do arealu vyuzivame na oslavy. Ty jsou stroze vybaveny, spis starsi vybaveni. Mela jsem v penzionu mit svatebni hostinu ale nakonec jsem ji mela jinde :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >