Pepco hračky ano -ne?Zkušenosti.

341
19.3.17 11:01

Pepco hračky ano -ne?Zkušenosti.

Zdravím :) chtěla bych malýmu koupit tatru a viděla jsem v pepcu že mají+ i nějaký balonky.Na cenu jsem se nedívala, ale zajímalo by mě kupovali jste tam hračky, je to šmejd nebo to vydrží chvíli? Řešíte i původ? Přece malej vše strká do pusy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5191
19.3.17 11:05

Já mám z pepca auta asi tři. Už je mám asi přes půl roku a pořád drží :lol: akorát ty hrací hračky na baterky dlouho nevydrží. Takže velký auto bych mu koupila. Jinak mám odtamtud i babovky na písek a balónky má kamarádka a zatím dobrý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14430
19.3.17 11:09

Mi odtud mame hromadu babovek na pisek a vydrzi dost, navic maj veci za pekny ceny takze ja bych koupila, jediny co bych nebrala jsou veci pro kojence tipu kousatka apodobne, vsechno je to cina a za ty ceny tomu moc neverim, ale tatra, veci na pisek atd bych rekla ze v pohode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
19.3.17 11:29

My mame ta mala autička (trochu kovova, trochu plastova, takove ty modylky) a celkem drží, za tu cenu (30kč) a jak tomu dává zabrat. A je to velmi vděčná hračka. Ale čína je to taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6421
19.3.17 11:31

Hele žádná hitparáda. Ale neslozite věci jako bábovky atd. bych klidně koupila. Měli jsme od tam chytání rybek a zoufalost :mrgreen:. Pastelky taky nebrat absolutně nemají barvy :mrgreen: Ale třeba balón od tam je super ( na kopání)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
19.3.17 11:32
@Aletheia píše:
Hele žádná hitparáda. Ale neslozite věci jako bábovky atd. bych klidně koupila. Měli jsme od tam chytání rybek a zoufalost :mrgreen:. Pastelky taky nebrat absolutně nemají barvy :mrgreen: Ale třeba balón od tam je super ( na kopání)

jo balón máme taky asi do 30 kč :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13788
19.3.17 11:42

Koupila jsem hračku 2×, vždy se rozpadla, ještě než jsme dojeli domů. Už tam nikdy žádnou nekoupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40230
19.3.17 11:44

Máme tam odtud pokladnu už minimálně 2 roky a zatím je pořád celkem v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4672
19.3.17 12:06

Tatra z pepca se rozpadla hned první den, co do ní děti daly písek…stejně jako nějaké vláčky se železnicí, ta ještě uplně šíleně smrdela, jako když se pálí plast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 12:36

Maj tam stejné hračky jako v supermarketech. My taam kupovali sérii robotů, co pasujou na lego bionicle a teď se tam stavujeme pro autíčka, co pasujou na lego a stojí 25 kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5260
19.3.17 12:40

Máme z Pepca pár věcí, mají docela pěkný výběr edukativních hraček (značky, co koupíte i v jiném obchodě), např. magnetickou tabulku s magnetkama, ta je super a máme ji už dva roky…, nějaké puzzle, kupuju tam omalovánky, koupila jsem tam malé panenku Ever After High, bábovky, nafukovací míč atd. Nedělejte si iluze, že je to něco jiného, než koupíte v jiném hračkářství.

Jo, pastelky některé děs, to je fakt, ale úplně stejné koupíte i v papírnictví. Ale koupila jsem jedny, co malují hezky, a voskovky jsou normální:-). Jo a máme odtamtud kočárek na panenku, takový ten obyčejný golfáč a v pohodě.

Zkrátka, jsou tam stejné hračky jako všude jinde, kolikrát úplně to stejné. Ve výsledku je to všechno Čína, ať to koupíte v Pepcu nebo třeba Sparky´s, kde za to dáte 3× víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.3.17 13:08

Koupila jsem tam synovci auto, ten plast tak příšerně smrděl, že to letělo dřív, než se to stihlo rozbít :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
19.3.17 16:22

Snad nevadi, kdyz se pridam s dotazem..mate nekdo zkusenost s panvì z Pepca? nez ji koupim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 16:35

Jak které hračky, třeba barbina drží uz asi rok, ale některé nevydrží ani měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14430
19.3.17 16:38

Tak ja bych rekla ze zalezi spis na zachazeni s tou hrackou, malej je schopnej rozbit hracku za dvacku stejne jako hracku za par stovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama