Perfect Clinic - ano, nebo ne?

Keinka
18.5.16 21:32

Perfect clinic ano nebo ne?

Dobry vecer.
Chtela bych poprosit vsechny damy a slecny aby me napsali proc volit tuto kliniku na zvetseni poprsi implantaty.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

589
18.5.16 22:46

Ohledně poprsí nevím, ale s touto klinikou mám zkušenost přímo s doktorem Kufou a byla jsem velice spokojená. Se zákrokem tak i s péčí co se týče konzultaci i pooperační péče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Keinka
19.5.16 14:28

@DomísH právě za tím doktorem Kufou bych chtěla jít. na netu jsem koukala a je nejlepší plastický chirurg tak proto se chci vás zeptat jak to u něho probíhalo a tak prostě abych se vše potřebné dozvěděla a abych pak nebyla zklamaná že jsem si vybrala jeho když mu třeba doporučily tady..
Můžu se zeptat na co jste u něj byla a jak dlouho jste čekala na konzulatci? díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
589
19.5.16 15:17

@Keinka dělal mi modeláz nosu.. Ani ne 14 dní a jela jsem na konzultaci kterou jsem ani neplatila věnoval se mi tak hodinu vše potřebné mi řekl ukázal všechno supr ze jsem nacerpala důvěru dal mi i kontakt kdyby jsem si má něčo vzpomněla ať zavolám a ze mi na vše odpoví a hned jsme domluvili termín operace. Před operací supr přístup na sále taky, není to morous no o po zákroku si pacienta hlídá a pak kontroly samozřejmě po operaci zda je vše jak má být :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Keinka
19.5.16 16:38

@DomísH ještě jsem se chtěla zeptat ležela jste na pokoji sama nebo i s nějakou paní?

• Nahlásit
  • Citovat
589
19.5.16 16:51

@Keinka já tam byla jednu noc a byla jsem na jipce sama.. Ráno jsem jela domu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Keinka
19.5.16 18:24

@DomísH nevím jak by to bylo po plastice prsou mám doma chlapečka a ten když je každý den semnou doma a partner chodí každý den do práce většinou má odpolední takže s ním vůbec nevydrží a syn je hoodně závislý na mě :/ takže třeba bych tam byla taky jednu noc.

• Nahlásit
  • Citovat
589
19.5.16 18:59

@Keinka to netuším to si musíte zjistit nebo se případně zeptat. Ale co se týče lékaře a kliniky tak doporučuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Keinka
19.5.16 20:10

@DomísH dekuji moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1
20.5.16 17:16

Na jasně položenou otázku, jasná odpověď: Perfect clinic NEdoporučuji. Při případných pochybnostech doporučuji například server realself.com, kde jsou na tuto kliniku a její lékaře velmi obsáhlé recenze (i několik stran textu). Udělejte si vlastní názor…Co se mě týče, tak já si z Perfect clinic odnáším velmi traumatizující zkušenost, kterou chci publikovat také na realself.com. České servery totiž ve velké většině případů neumožňují publikování jiných než pozitivních hodnocení. Každopádně držím prsty, ať si vyberete správně, jakkoliv se rozhodnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Keinka
20.5.16 17:41

@hppro Dobrý večer když to nedoporučujete byla jste tam vůbec? A mohla bych se vás zeptat vy jste si byla zvětšovat poprsí nebo jste byla na něčem jiném.
Popřípadě bych chtěla vědět konkrétně co se vám tam stalo. Jestli to nechcete psát tady tak se o tom můžeme pobavit ve zprávách.
Přitom co jsem hledala na netu tak jsem zjistila že tam hodně dělali i modelky a taky tam byla jedna má známá a mooc si to pochvalovala strávila tam po zákroku jeden den a druhý den už ji pustily domů.
Takže díky za případné komentáře :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.17 22:42

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá vše od objednání přes konzultace až po operaci, měsíc? Dva? Chtěla bych jít na Septoplastiku a Rhinoplastiku zároveň, nemá s tímto někdo zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.7.18 15:47

Výměna a augmentace

Za mě rozhodně ne. Jsem po výměne -augmentace po 15 letech a ditěti. Prsa nebyla souměrná, kedno bylo spadlé. Po 5 minutové konzultaci fakt mě nemohl doktor pochopit že chci stejná. Jen prý stačí to spadlé přizvednout on je doktor všemu rozumí a udělá tak aby byla pěkná a stejná. Ale po operaci jedno prso bylo o dvě velikosti větší, chapu otok ale za par dní otok už nebyl a prso je pořád velké, jedna bradavka níže a tvarem je každé jinné. Na má prsa koukaj jinný doktor a on řekl že jsou udělaná špatne a na to že mám kulate Mentor tak tyto jsou pry kapkového tvaru. Dodal prsa jak po 5 letech !Psala jsem panu doktorovi že jsem nespokojena tak doufám že se vše vyřeší. Slyšela jsem jak mile si někdo přišel stěžovat tak to dával za chybu té ženě. No já se nenechám a mohu říci že těch žen nebylo málo. Určitě si vyberte podle konzultace a ne podle recenzí. Držím pěsti????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31907
17.7.18 16:52
@Bubina44 píše:
Za mě rozhodně ne. Jsem po výměne -augmentace po 15 letech a ditěti. Prsa nebyla souměrná, kedno bylo spadlé. Po 5 minutové konzultaci fakt mě nemohl doktor pochopit že chci stejná. Jen prý stačí to spadlé přizvednout on je doktor všemu rozumí a udělá tak aby byla pěkná a stejná. Ale po operaci jedno prso bylo o dvě velikosti větší, chapu otok ale za par dní otok už nebyl a prso je pořád velké, jedna bradavka níže a tvarem je každé jinné. Na má prsa koukaj jinný doktor a on řekl že jsou udělaná špatne a na to že mám kulate Mentor tak tyto jsou pry kapkového tvaru. Dodal prsa jak po 5 letech !Psala jsem panu doktorovi že jsem nespokojena tak doufám že se vše vyřeší. Slyšela jsem jak mile si někdo přišel stěžovat tak to dával za chybu té ženě. No já se nenechám a mohu říci že těch žen nebylo málo. Určitě si vyberte podle konzultace a ne podle recenzí. Držím pěsti????

platíte za reklamu, jméno, reklamní operace modelkám a podsvícenou recepci.Ne vždy je to záruka kvality.Na druhou stranu - vždy se najdou nespokojené klientky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.2.19 09:57

Perfect Clinic doporučuji

Dobrý den,

já Perfect Clinic určitě doporučuji. Měla jsem asymetrii prsou a necítila se (hlavně v létě ve své kůži). Doma jsem to řešila a po dlouhém rozhodování zkusila Perfect Clinic. Na recepci mi nabídli konzultaci a výběr z více doktorů (nakonec jsem vybrala doktora Kobzíka) Pan doktor použil implantáty pod sval a protože jsem měla asymetriitak do pravého použil 350ml a do levého 300ml. Z výsledkem jsem velmi spokojená a partner je taky spokojený.Pan doktor MUDr.Pavel Kobzík je velký profík a strašný sympaták :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Reklama