Reklama

Permanentní make-up obočí a antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 13.08.18 19:51
Permanentní make up obočí a antibiotika

Holky prosím vás, dlouho jsem se odhodlávala objednat na vláskování obočí, až jsem se konečně asi před měsícem a půl objednala, teď na srpen. Ovšem min. týden jsem musela k dr na odběry, a zjistili mi streptokoka v krku zřejmě už přechozeného ( v krku mě nebolí a vůbec nic kromě toho, že mám zvětšené uzliny..) a nejspíš na to zítra dostanu atb. No, člověk se těší, vezme si i pár dní dovolené a co teď :D :roll: takže se chci zeptat, všude čtu že s antibiotiky se na to jit nesmí, a po dobrání až nejdříve za 28 dní, ale já už to oddalovat nechci, hlavně i skrz to volno. Myslíte že po domluvě s dr. ( kdyby s tim nebyl nejaky problem..) bych mohla začít brát antibiotika až v pátek když na obočí mám jít ve středu? Může se to tak vůbec udělat když se to obočí nějak bude hojit? Nebo se i nějakou dobu po tom nesmí antibiotika užívat a vážne to budu muset zrušit? :zed: :? Děkuju vám za odpovědi. Tohle je opravdu zákon schválnosti :zed:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >