Permanentní narovnání vlasů- jak to probíhá

951
17.11.15 15:17

permanentní narovnání vlasů zkušenosti?

Zdravím, snad se tu najde človíček co mi poradí. Mám husté kudrnaté vlasy po ramena. Denní válčení s nimi mě už nebaví ani hodiny rovnání vlasů žehličkou. Máte tu někdo zkušenost s permanentním narovnáním vlasů? Jak dlouho vám to vydržela jakým způsobem a přípravkem narovnání proběhlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20157
17.11.15 15:43

Kdysi dávno se to dělalo tak, že na vlasti plácli tu směs na trvalou, a po dobu působení vlasy pročesávali, aby byly rovné.
Nedávno jsem to chtěla u své kadeřnice, která pracuje s Kérastase. Mají už šetrnější verze té aplikační pasty, ale odradila mě (logická) informace, že to vydrží do prvních delších odrostů - protože ty už ti rosou opět kudrnaté..
Takže jsem se na to vykašlala definitivně, a když chci rovné vlasy, spím noc předtím s maxi natáčkami.. A jinak se nechávám foukat dorovna v kadeřnictví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47778
17.11.15 15:47

Taky jsem krom žehličky a keratinovych přípravků nic neobjevila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
17.11.15 15:49

Ja jsem mela z USA chemicky narovnavac vlasu (cca 6 let zpatky) a podle me protivne vlnite vlasy, ne kudrnate, hlavne za vlhka a pomahalo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
17.11.15 15:52

Jo, a ještě další věc - stejně neudělají nádherné žehličkovatě rovné vlasy. Vznikne něco jako drobounký krep.. Prostě to chundelatění tam trošičku zůstane, asi jako se ani ti s rovnými vlasy nebudí s nádhernou vystajlovanou hřívou.. Nečekej zázraky, upravovat to budšeš muset tak, jako tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
17.11.15 16:09

Já je mám právě hodně kudrnaté, doslova pudl, když chci aspoň trochu rovné, tak si je musím žehlit, což je práce asi na dvě hodiny i když je mám teď krátké. Upravovat nejdou nijak, jsem už z nich zoufalá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
19.11.15 09:47
@Elvinerha píše:
Já je mám právě hodně kudrnaté, doslova pudl, když chci aspoň trochu rovné, tak si je musím žehlit, což je práce asi na dvě hodiny i když je mám teď krátké. Upravovat nejdou nijak, jsem už z nich zoufalá :zed:

Jestli máš štíhlý obličej, tak udělej to, co kdysi já - vezmi strojek a zkrať ty potvory na pět centimetrů.. Jestli ne, tak je naopak nech dorůst co nejdelší, a fénuj přes difuzér, aby se ty kudrliny zvýraznily, a nečeš. Existují takové speciální hřebeny se zuby daleko od sebe - abys vlasy trochu srovnala, ale neudělala si z vlasů pudla.. No a pokud nemyješ hlavu každý den, tak druhý a další den ráno vtírat do vlasů trochu vlasového oleje či bezoplachového kondicionéru.. abys tím trochu oživila tvar..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.18 21:13

Ahoj chtěla jsem se zeptat zda tady má někdo zkušenost s permanentním narovnání vlasů v Osrave, Opavě nebo Frýdku?
Popřípadě jaký salon. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama