Permanentní obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 148 příspěvků 11.03.19 18:50
Permanentní obočí

Zdravím :mavam:
Chodím k jedné slečně na řasy, a její kolegyně děla barvení obočí, líčení apd. A děla i permanentní make up, obočí, linky a kontura rtu.. a ja jelikož nemám žádné obočí tak jsem uvažovala nad tím tetování obočí, ale jak vidím jehlu tak utikam :dance: máte s tím někdo zkušenost? Bolí to? Děkuji moc za každou odpověď

Reakce:
JaninaMam
Kecalka 430 příspěvků 11.03.19 19:04

@kikeciperka byla jsem na tom uplne stejně naprosto žádné obočí a šla jsem na permanentní, nejlépe investované penize, naprosto to změnilo cely můj obličej, dříve mi opravdu neslo s obočím nic udělat a teď spokojenost :nevim: jinak mě to poměrně dost bolelo, ale to záleží na každém

35ja
Kecalka 432 příspěvků 11.03.19 19:11

@JaninaMam nemáte náhodou fotecku před a po ;)

Marben
Ukecaná baba ;) 2101 příspěvků 11.03.19 19:29

Byla jsem před týdnem. Celkem v pohode, ještě se ale vylupuje a čeká mě ještě korekce, nemůžu se dočkat výsledku. Já obočí skoro žádné neměla vše jsem malovala a teď parada!
Bolelo to trošičku a jen někde

JaninaMam
Kecalka 430 příspěvků 11.03.19 19:31

@35ja zkusím najít a poslu do zprávy kdyžtak

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18472 příspěvků 11.03.19 19:36

Holky, a máte některá zkušenost s někým v Brně? Nepodařilo se mi obnovit diskusi :think:

Lady_M
Kecalka 161 příspěvků 11.03.19 19:37

Ahoj, moje obočí bylo tenké a křivé - nad každým okem jiné. Byla jsem před dvěma roky, na vlaskove metodě. Doporučuji. Úplně to změní obličej. Nejlepší investice pro mě. Na odzim půjdu na korekci, trošku už zesvetlalo. Trochu to bolelo, ale dá ti na to znecitlivejici gel. Nic, co by se nedalo zvládnout. Jen opravdu dlouho vybírej. Já hledala dobrý salon skoro 2 roky. Určitě se dívej na fotky práce v salonech, a to dopodrobna.

Uživatel je onlineEwiczka
Kecalka 429 příspěvků 11.03.19 19:43
@pe-terka píše:
Holky, a máte některá zkušenost s někým v Brně? Nepodařilo se mi obnovit diskusi :think:

Já jsem na červen objednaná k této paní: https://www.facebook.com/StudioWBrno/

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18472 příspěvků 11.03.19 19:47
@Ewiczka píše:
Já jsem na červen objednaná k této paní: https://www.facebook.com/StudioWBrno/

tak pak přidej osobní zkušenost, jo? At jsi spokojená :kytka:

Váš příspěvek
Reklama