Permanentní řasy

53
12.8.20 16:47

Permanentní řasy

Ahojky, chci se zeptat, pokud chodite na permanentni rasy, tak kam? A jak jste tam spokojeni, jak dlouho vam vydri? - mam pocit ze mne rychle padaji, + treba cena ;) dekuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
12.8.20 16:59

Chodila jsem ke kamarádce kosmetičce, dělala to doma.. takže jen za materiál a kousek práce (v řádu do 500 měsíčně) ALE mně osobně to strašně padalo, pelíchalo, vadilo, nemohla jsem si vůbec sáhnout na oko, odličování byl porod.. no po 2měsících jsem se jich ráda zbavila :mrgreen: gelové nehty mám přes 20let jako životní nutnost :mrgreen: ale řasy fakt ráda oželím a mnohem radši investuji do kvalitní pečující řasenky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
12.8.20 17:15

Ja nosim cca 7 let a vyzkousela jsem 4 “rasarky”, prvni byla top top, rasy vypadaly prirozene a vydrzely 4-5 tydnu, doplneni max. hodinu, druha uz byla jen top, ale vydrzely ty 3-4 tydny, ale byla hrozne pomala, doplneni klidne 1,5 hodiny, treti byla strasna, lepila tri rasy na jednu, nevypadalo to hezky, ctvrta je rychla, ale rasy vypadaji hezky tak tyden, potom se zacinaji pretacet, lehce propadavat a netusim, cim to je.
Prisuzovala jsem to tehotenstvi, ted poporodnimu stavu a jeste parkrat tam pujdu a pokud se to nezlepsi, budu hledat patou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
12.8.20 19:22

@nickanonym na rasy uz chodim 10 let. Doplnuji je co 3 tydny. Nekdy prijdu a nemam na oku jedinnou rasu, jindy je mam defacto vsechny - zalezi na obdobi, nekdy vypadavaji vyrazne vice ( stres; k rasam si navic namaluji i linky/stiny atd). Platim cca 400kc za doplneni, prace na 1- 1,5 hod. Za celou dobu jsem chodila ke 2 kosmetickam - obe jsou fajn, ale u te prvni se mi rasy slepovaly do chomacku a stavalo se, ze mi tim tak ruzne trcely a ke konci byvaly uz neusporadane a nevzhledne. Ta druha ma rasy peclive oddelene a vypadaji bezchybne, ale zase aplikace byva kolikrat dost neprijemna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.8.20 10:18

@Jogrr a kontakt? Nebo webovky?? :mrgreen: (Na tu prvni a druhou) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
18.8.20 11:54

@nickanonym prvni ukoncila zivnost a uz to nedela, druha mela komplikovane tehotenstvi, tak prestala taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama