Permanentní tetování obočí v těhotenství

2
2.1.20 04:09

Permanentní tetování obočí v těhotenství

Zdravím všechny :) chci se zeptat, zda mate někdo zkušenost s perm. tetováním oboci v 1.trimestru těhotenství? Na internetu píšou jo i ne, já jsem objednána za týden a teď jsem zjistila, ze jsem v tom :andel: nejde mi ani tak o bolest, ale spis jak se s tim tělo vypořádalo a zda vás to v těhotenství nějak negativně neovlivnili? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3981
2.1.20 04:17

@S_lva podle me v tehotenstvi hure chyta barva. Taky mysli na to, ze budes muset jit na minimalne jednu korekci oboci a to uz klidne muzes byt v dalsim trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 06:59

@S_lva otázka je jestli to chytí, někomu ano, někomu ne. Já jsem byla před otěhotněním a přesto jsem šla na 2 korekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
2.1.20 07:13

Mně osobně sama kosmetička řekla, že až po odstavu od kojení, hormony prý způsobují, že barva špatně chytá a navíc nikdy nevíš, kdy se ti udělá zle a na triko si to nevezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8966
2.1.20 08:13

Nešla bych. V těhotenství je všechno jinak, špatně to chytá, všechno se hůř hojí, prostě všechno je jinak. Pak už s tím nic neuděláš. Já si pamatuju, jak jsem absolutně nedávala barvení vlasů (jako že se barvím asi 20 let). To tak strašně pálilo, že jsem prosila kadeřnici, aby mi to umyla, nedalo se vydržet :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 23:57
@Aduš8 píše:
Mně osobně sama kosmetička řekla, že až po odstavu od kojení, hormony prý způsobují, že barva špatně chytá a navíc nikdy nevíš, kdy se ti udělá zle a na triko si to nevezme.

Mate dobrou kosmeticku. Dobra kosmeticka vam ho totiz v tehu ani pri kojeni neudela

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat