Reklama

Perníčky - měly být měkké a nejsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 12.12.16 15:11
Pernicky-mely byt mekke a nejsou

Ahoj :mavam: Dnes jsem upekla pernicky. U receptu bylo psano: ihned mekke.To taky byly, ovsem za hodinu uz byly a jsou tvrde jak beton. Uklidnete me, ze zmeknou :(

Reklama

Reakce:

bobina89
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 15:13

Taky jsem je pekla v recepty stalo hned měkké a zmekly zase za 3 dny takze super, pry pomáhá přidat jablicko rozkrojene.. To ale nemam vyzkoušeno :mavam: :mavam:

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 12.12.16 15:14

Já mám jablko vyzkoušené, dávám ho ke každýmu cukroví, aby bylo měkké. Normálně ho třeba jen rozpul a přidej k perníčkům, změknou.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 12.12.16 15:20
@Monchichik píše:
Já mám jablko vyzkoušené, dávám ho ke každýmu cukroví, aby bylo měkké. Normálně ho třeba jen rozpul a přidej k perníčkům, změknou.

Zkusim :palec: ale beda ti, jestli nezmeknou

marfra
Generální žvanilka 23207 příspěvků 29 inzerátů 12.12.16 16:02

@LadyBrigit jaky mate recept? ja delam kazdy rok dle Kluku v akci a vzdy jsou krasne mekke, po celou dobu po upeceni. Jinak jak pisi holky, do krabice dat rozkrojene jablicko a mely by zmeknout.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 12.12.16 16:07
@LadyBrigit píše:
Zkusim :palec: ale beda ti, jestli nezmeknou

Akorat by se to melo dat jen na den, dva, at cukrovi nezplesnivi

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 12.12.16 16:08

Záleží na receptu, já je musim dělat s předstihem, protože mam sice výbornej recept, ale trvá jim minimálně 2 tejdny než krásně změknou :D

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 12.12.16 17:37
@tartaletka píše:
Akorat by se to melo dat jen na den, dva, at cukrovi nezplesnivi

Nechávám ho tam i déle, ale mám cukroví na balkoně.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 12.12.16 18:37
@marfra píše:
@LadyBrigit jaky mate recept? ja delam kazdy rok dle Kluku v akci a vzdy jsou krasne mekke, po celou dobu po upeceni. Jinak jak pisi holky, do krabice dat rozkrojene jablicko a mely by zmeknout.

Ja mam recept z facebooku

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 12.12.16 19:04

Prostě záleží na vlhkosti vzduchu, v paneláku budeš dělat psí kusy, aby změkly, já ve starém baráku je mám akorát (ale zas bojuju se zarosenými okny), na chatě byly jak z vaty. Ten samý recept.

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 12.12.16 19:12

Loni jsem to měla taky tvrdý jak sutr, pekla jsem to moc dlouho. Uvidíme letos s jiným receptem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama