Péřová zavinovačka na léto, jaký materiál?

262
23.6.21 18:36

Péřová zavinovačka na léto, jaký materiál?

Milé maminky, kamarádky si chválí péřové zavinovačky/dečky do kočárku i na léto, ráda bych si nechala nějakou ušít, jen ale přemýšlím z jakého materiálu? Bavlna klasická? Paní mi doporučila mušelín.

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1730
23.6.21 20:09

Mušelín není špatný nápad. Na léto je rozhodně vhodný. Já mám potahy klasické z bavlny, ale zavinovačku mám čistě do postýlky a i letos ji vytáhnu spíš na podzim, takže neřeším moc prodyšnost, která je v létě obzvlášť důležitá.
Myslím že obě volby jsou v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
23.6.21 20:17
@LilyJane píše:
Mušelín není špatný nápad. Na léto je rozhodně vhodný. Já mám potahy klasické z bavlny, ale zavinovačku mám čistě do postýlky a i letos ji vytáhnu spíš na podzim, takže neřeším moc prodyšnost, která je v létě obzvlášť důležitá.
Myslím že obě volby jsou v pohodě.

Děkuji za příspěvek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2593
23.6.21 20:29

Meli jsme normalne bavlnenou, pouzivala jsem i cele leto, ale jen doma teda..oboje ale bude fajn :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
25.6.21 10:10

Ja ji loni mela normalne klasickou bavlnenou v kocarku - dcera je cervnova a v poradku :) porad na ni usina i v postylce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 22:46

@Mamca_1234 mušelín je moc příjemný, ale pozor, celkem rád se trhá.. bavlna rozhodně snese víc. Jinak mě se teda malý pekl ve všem. Jak v péřové, tak bavlněné zavince :nevim: a to doma máme okolo 22°

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat