Personalista - vhodný rekvalifikační kurz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 12.01.18 09:40
personalista-vhodný rekvalifikační kurz

Ahoj holky, dělá někdo personalistu? přemýšlím na rekvalifikací? budu si hledat práci po MD, tak přemýšlím v čem se ještě zdokonalit? dělala jsme asistentku, sekretářku, recepční, tak toto mi připadá takové dobré na zdokonalení. Je pravděpodobné, že pak najdu práci? jsem Brno-venkov, Brno-město? děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61970 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 10:03

@kasandra7 Ti nevím, spíš bych možná volila nějakou účtařinu…

Jaromilka
Stálice 81 příspěvků 2 inzeráty 12.01.18 10:28

@kasandra7 ahoj, projdi si současné inzeráty a koukni sama, nakolik vyžadují praxi v HR. Já mám VŠ Andragogiku v profilaci na personální management a měla jsem před lety problém se do HR dostat, protože všude chtěli praxi. Nakonec jsem měla štěstí na skvělou šéfku, která mne vzala a pak už to šlo samo. Ale nejtěžší bylo najít to první místo, kde praxi získáš.
Obor je to zajímavý, v Brně bys práci určitě našla, ale z mojí zkušenosti byl problém ta chybějící praxe. Juniorská pozice se ale sem tam určitě objeví.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 12.01.18 11:12
@kasandra7 píše:
Ahoj holky, dělá někdo personalistu? přemýšlím na rekvalifikací? budu si hledat práci po MD, tak přemýšlím v čem se ještě zdokonalit? dělala jsme asistentku, sekretářku, recepční, tak toto mi připadá takové dobré na zdokonalení. Je pravděpodobné, že pak najdu práci? jsem Brno-venkov, Brno-město? děkuji za rady

Jj personalisty teď berou všude. Otázka je kolik chtějí praxe, i kdyz to můžeš nějak zahrát - nejsi absolvent. Kurzy mají v Anagu. Vydávají i časopis.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama