Personální agentura v ČR a zahraničí - podvody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JorckCherry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 10:54
Personální agentura v ČR a Zahraničí - podvody

Zdravím jaký máte zkusenošti a názory co se týka práce a podvodů přes personální agentury v ČR a Zahraničí? Děkuji za odp. :(

Reakce:
zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 15.12.16 13:59

@JorckCherry
Byť je do některých zemí světa nemožné jet bez agentury (např. Aupair v USA), tak bych agentury vynechala. Ale v tomto případě je někde seznam agentur, které mohou tuto práci nabízet a s tím poté nějak žádat o víza do USA.
Zvlášť bych vynechala všechnu inzerci na FB a podivných portálech, kde je inzerce většinou zdarma. Vždy máš možnost si ověřit agentury přes web, pravděpodobně nebudou mít email praceveskladuvuk zavinac seznam cz, ale budou mít vlasní doménu (což zase není tak těžký zajistit, ale pak se apsoň ví, kdo za tím stojí ;))
Co se třeba píše na FB, tak vzhledem k tomu, jak jsou inzerující profily staré (resp. nově založené) a (ne)vyplněné a bez přátel, je to tutovka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >