Pes a divná stolice + zvracení

672
10.3.20 18:04

Pes a divná stolice + zvracení

Ahoj všem,

začalo to tak, že ráno jsme našli doma bobek, ač se to našemu hafíkovi nikdy nestalo, vždy vydržel, ok, řekli jsme si, že asi nevydržel. Po práci jsem našla doma znovu další bobek + před mýma očima vyzvracel šťávu (bílá a čirá) a chtěl ji sežrat. Tak jsem ho okřikla. Nevím kolikrát se mohl vyzvrátit za den, neb to doma divně smrdí, ale nikde jsem nic nenašla, máme dlažbu a plovoučku, jen trochu bordel na podlaze…
Když jsem s nim byla na prochajdě, tak kadil 5×, bylo vidět, že mu to moc nejde a měl žluté exkrementy + mi přišlo, že jsem tam viděla malinko světlé krve. Pes je normálně akční, možná o něco malinko méně, ale nic markantního. Přítel řekl, že s ním mám počkat. Já ale nevím, nemám jet rovnou na veterinu? Možná někdo zkušenější poradí… Včera dostal na ožužlání pár kostí (ne kuřecích ani jiných ptačích). Dnes bych musela na pohotovost, zítra ráno bych mohla za svou veterinářkou, která ho zná..

Díky moc všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6304
10.3.20 18:12

Dej mu trochu rejze se smectou..a/nebo bilej jogurt. Pokud sezral naky svinstvo a je mu z toho blbe, tohle muze pomoct.
Pokud je to neco virovyho, nepomuze to a rano sup za vet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
10.3.20 18:17
@Tarjei píše:
Dej mu trochu rejze se smectou..a/nebo bilej jogurt. Pokud sezral naky svinstvo a je mu z toho blbe, tohle muze pomoct.
Pokud je to neco virovyho, nepomuze to a rano sup za vet.

Ted se vrhnul k mísem se suchýma granulema, ale za celý den do nich ani nekňof.. zkusím ten bílý jogurt… Snad to bude dobré. Díky
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
10.3.20 18:19

Když naší zvrací nebo prujmuji dávám živočišné uhlí. Pomůže vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13429
10.3.20 18:27

Na zvracení nám veterinář doporučil Entero gel, koupila jsem ho normálně ve zverimexu, můžeš ale dát i lidský z lékárny, na průjem můžeš i Smectu…náš dostal teda dvě injekce a veterinář doporučil 24 hodin dietu…mohl venku něco olíznout, náš to má každou chvíli :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama