Políbila jsem psa a vzápětí miminko

Anonymní
2.2.20 09:08

Pes a miminko omylem pusa

Dobrý den, jsem ted úplně v šoku a už jsem to i obrečela. Mám téměř 2 měsíční miminko a jsem hodně úzkostlivá. Takže vše streilizuji a pořád si myju ruce atd. A dneska jsem se mazlila s našim jorkšírkem (cítí se ted odstrčený) a pusinkovala jsem ho na čumák (je to pejsek, který má přístup na zahradu, takže olizuje co se dá). A pak mě zavolal manžel abych se šla podívat, jak se malý směje. A já od samé radosti jsem ho začala pusinkovat. Ted mám strach, aby něco nechytil.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2405
2.2.20 09:09

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no utikej do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
2.2.20 09:11

Jasně. Jsi úzkostlivá a pusinkujes psa na čumák. Potřebuju asi emimini detox.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 09:13

@lebambule myslím úzkostlivá ohledně malého. Ne sebe

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11375
2.2.20 09:13

Hlavní problém co máš je tvoje nezvládnutá úzkostná porucha. Čím později to začneč řešit tím víc poškodíš jak sebe, tak dítě.

Pokud to chceš řešit, tak začni chodit do psychoterapie, terapeut/ka případně zachytí, jestli už náhodou nejsi v situaci, kdy by to chtělo i medikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
2.2.20 09:15

Náš německý ovčák už několikrát dal naší dceři „pusu“ když jsem procházela kolem něj s kočárkem. A světe div se, nic jí není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
2.2.20 09:15

S touhle poruchou je dobry, ze jsi to udelala ty. Udelat to nekdo jiny, tak ho zmlatis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
2.2.20 09:20

Přestaň všechno sterilizovat a přehánět to. Dítě se může i ušpinit. Jak začne lozit, víš kolíkrát ho ten pes olizne. A co uděláš s podlahou? A věcma kolem. Víš kolik toho narve do pusy. Já sterilizovala jen láhvičky a dudlíky a to tak obden. ruce jsem si myla po wc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5349
2.2.20 09:23

Mně decka kolikrát olizli psi známých třeba na návštěvě tj cizí, o našem nemluvě a přežily to:) U 1.jsem teda taky byla že zacatku hystericka - aby nebyl od chlupů, aby ho hafan neolizoval nebo mu něco neudělal, když blbnul a hrál si… dávala jsem ho na zem jen když muž se psem byl venku a bylo vytreno - no u 2.uz jsem to tak opravdu neprozivala, za chvíli ti začne lézt a to by ses zbláznila, klid ;) Že tys četla ty články co se tuhle objevily, jak pes někoho olizl a ten pak dostal nějakou infekcí a buď umřel nebo přišel o nohy, ruce apod.? :think: :mrgreen: Necist! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50311
2.2.20 09:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem ted úplně v šoku a už jsem to i obrečela. Mám téměř 2 měsíční miminko a jsem hodně úzkostlivá. Takže vše streilizuji a pořád si myju ruce atd. A dneska jsem se mazlila s našim jorkšírkem (cítí se ted odstrčený) a pusinkovala jsem ho na čumák (je to pejsek, který má přístup na zahradu, takže olizuje co se dá). A pak mě zavolal manžel abych se šla podívat, jak se malý směje. A já od samé radosti jsem ho začala pusinkovat. Ted mám strach, aby něco nechytil.

no to je tragedie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 09:39
@Anonymní píše:

Myješ si ruce v dezinfekci a psovi dáš pusu na čumák, jo? :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
2.2.20 09:45
@Černá vdova píše:
Myješ si ruce v dezinfekci a psovi dáš pusu na čumák, jo? :poblion:

No, přesně takhle jsem to myslela. Když je člověk fakt takhle zmagorenej, tohle neudělá. Uz ma radary.
Jinak pro tvého syna je horší ta přehnaná čistota nez ta pusa, i kdyby byla přímo od psa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22873

Je pes očkovaný? Pokud ano tak je to dobrý, nic od tebe nechytne. :-)
Taky máme doma psa, chodíme s ní ven, chodí na zahradu. Taky děti občas olízla z radosti, nebo si hráli s její hračkou atd. A jediný problém byl, že od nás chytla virózu naopak nikdy nic na nikoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173

Jela bych do nemocnice a nenechala se odbýt :roll: :lol:… Prosím tě, až začne lézt, víš kolik toho ochutná a olízne. Já neříkám držet dítě v nepořádku a špíně, ale v normálním a nesterilním prostředí. Vždyť nebude mít žádnou imunitu, když kolem něj vše desinfikuješ. Víc škody než užitku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22873
2.2.20 09:47

A říká se, že každé malé dítě musí sníst kolečko hnoje. V té době mě přišlo, že moje děti už musely začít druhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama